Manuganu 2؛ کوچولوی دونده

سبک رانر که چند سالی می شود روی پلتفرم های موبایل تبدیل به یک سبک پرطرفدار شده، این روزها ستاره های زیادی به خود می بیند، اما عناوین خاصی مانند مانوگانو پیدا می شوند که با بهره گیری از بهترین های هر شاخه بخواهند تجربه های جدیدی برای مخاطبین بیافرینند.

در حقیقت، مانوگانو 2، ادامه ای پر و پیمان بر نسخه ابتدایی است که آن هم عنوان کاملی بود اما سازنده این بازی با درس گرفتن از بازی های سبک پلتفرمر کنسولی که طی یک سال گذشته عرضه شدند نکات هیجان انگیزی به بازی اضافه کرده که آن را در میان بازی های موبایل یکتا ساخته.

unnamed (1)

سبک گرافیکی بازی بسیار ساده، کارتونی و در عین حال جذاب و بیانگر حس درون بازی است. گرمای موجود در رنگ پردازی ها، آسمان آبی شفاف و طبیعت با المان های خشن، یکی از نقاط اصلی قوت بازی محسوب می شوند که حتی به گیم پلی بازی هم رنگ داده اند. البته پرداخت این مسئله در بخش های زیر زمین و زیر آب می توانست جذاب تر هم باشد.

مانوگانو برای اندروید به رایگان عرضه شده که البته پرداخت های درون برنامه ای دارد اما اگر پلتفرم های اپل یا یک گجت ویندوزفونی دارید، باید 1 دلار بپردازید تا به این عنوان دسترسی کامل داشته باشید. کاربر هر پلتفرمی که هستید مانوگانو 2 واقعا ارزش بازی کردن و حتی هزینه کردن را دارد.

برای مشاهده تصاویر بیشتر از این بازی جذاب می توانید ادامه مطلب را مشاهده کنید.

Manuganu 2
  • Manuganu 2
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: ALPER SARIKAYA
  • سیستم عامل: iOS، اندروید و ویندوز فون
  • حجم: 152 مگابایت
دانلود


unnamed (6)

unnamed (5)

unnamed (2)

unnamed (3)

unnamed (4)

ویجیاتو

نظرات ۲۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟