اپل مشغول کار روی آیپد های جدید است؛ تا پاییز منتظر باشید

به گزارش بلومبرگ، اپل مشغول کار و تولید بر روی آیپد های جدیدی است که تا پاییز به بازار عرضه می شوند. بر طبق این گزارش اپل مشغول کار بر روی نمونه های جدید آیپد های ۹٫۷ و ۷٫۹ اینچی است. در این گزارش حرفی در مورد جزئیات بیشتر در خصوص امکانات نسل بعدی تبلت های آیپد نیامده است.

با فرض اینکه اپل طبق الگوهای پیشینش قصد تغییر بنیادی در این محصولاتش نداشته باشد، تنها باید به پردازنده قوی تر و بهبودهایی جزئی در سخت افزار آیپدها رضایت دهیم. البته شایعاتی مبنی بر اضافه کردن Touch ID به نسل بعدی آیپدها به گوش میرسد. اما ممکن است در پاییز شاهد عرضه آیپد بزرگتری در سایز ۱۲ اینچ نیز باشیم.

اپل به بهبود بازار فروش آیپدهایش نیاز دارد. این محصولات پس از آیفون بیشترین سهم از فروش اپل را در اختیار دارند. اما با توجه به افزایش فروش فبلت‌ها، میزان فروش تبلت برای همه تولید کنندگان از جمله اپل کاهش داشته است. در سه ماهه مالی سوم سال و تا اواخر ماه ژوئن نزدیک به ۱۳٫۳ میلیون آیپد فروش رفته است.

در عین حال، تمرکز اپل بیشتر معطوف به عرضه نسخه جدید آیفون است. اتفاقی که به احتمال زیاد با عرضه دو نسخه از آیفون بعدی در دو سایز متفاوت در نهم سپتامبر (۱۶ شهریور) حادث می شود.

نظرات ۱۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟