WWE SuperCard؛ کشتی کج کارت ها

هیجان مصنوعی را همه ما دوست داریم و مسابقات کشتی کج از آن دسته ورزش های غیر معقول اما جالبی هستند که طرفداران زیادی دارد. عمده علت شهرت مسابقات کشتی کج به خاطر حرکت های خشونت آمیز بازیکنان آن ها است که اغلب به صورت کنترل شده بر حریف وارد می شود تا جذابیت کلی مسابقات در سطح قابل قبولی قرار بگیرد.

پس از ورشکستی THQ و خریداری حق نشر سری WWE توسط 2K، این کمپانی تلاش زیادی کرد تا این عنوان را سرپا نگه دارد و غیر از عناوین اصلی، بازی های فرعی مانند همین WWE SuperCard منتشر کند. هنوز تا اواخر ماه اکتبر و عرضه WWE 2K15 زمان باقی مانده و سوپر کارت های کشتی کج باز آماده هستند تا 1-2 ماه شما را سرگرم کنند.

2

همانطور که از تصاویر پیداست، حضور فیزیکی ستاره هایی مثل جان سینا دیگر مطرح نیست. برخوردهای فیزیکی جذاب و فنون متفاوتی هم که حین بازی اجرا می شود دیده نمی شود. تنها باید بر اساس قدرت کارت های متفاوتی که در اختیار دارید یک تیم تشکیل دهید و به درون زمین بفرستید تا با رقیب آنلاین تان گلاویز شوید.

WWE 2K15 برای کنسول های نسل هفتمی و هشتمی سونی و مایکروسافت در تاریخ 28 اکتبر منتشر می شود و 60 دلار قیمت دارد اما اگر سوپر کارت ها نظر شما را جلب کرده اند می توانید برای مدتی با آن ها سرگرم باشید. WWE SuperCard به رایگان برای اندروید و iOS منتشر شده است.

WWE SuperCard
  • WWE SuperCard
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: 2K Games, Inc.
  • سیستم عامل: ioS و اندروید
  • حجم: 48 مگابایت
دانلود
ندارد!

نظرات ۲۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟