RE-VOLT 2: Multiplayer؛ ماشین کنترلی های ویرانگر

دوران کودکی است و هزار جور اسباب بازی و تفریح. ماشین های کنترلی، چه مدل های بی سیم امروزی و چه سیم دارهای قدیمی، بخشی از دوران خردسالی بسیاری از ما هستند و در آن روزگاران حس و حالی خاص القا می کردند. شاید این ماشین ها اولین وسایلی بودند که کنترل شان را در دست گرفتیم.

تعداد بسیار زیادی ماشین مسابقه ای در این بازی قرار گرفته. از ماشین های اسپورت و جذاب گرفته تا تراک های غول پیکری که سرعت کمتری دارند اما باقی ماشین ها را زیر چرخ های شان خرد می کنند. وارد مسابقات Grand Prix که بشوید متوجه می شوید شرایط مسابقات به آن سادگی های گذشته نیست؛ در Grand Prix کاملا به چالش کشیده می شوید.

screen520x924

اگر اهل پرداخت های درون برنامه ای هستید آگاه باشید که تا 10 سپتامبر (19 شهریور) می توانید در رویداد ماه کامل شرکت کنید و 50 درصد امتیاز اضافه بگیرید و از رقبا جلو بیفتید. با کسب امتیاز می توانید در جدول جهانی بالاتر قرار بگیرید، هنگام انتخاب رقیب برای بازی آنلاین هم سعی می شود که از بازیکن های هم رده خودتان انتخاب شود.

البته یکی از ضعف های بازی، تعداد بازیکن های آنلاین است. مسابقات آنلاین حداکثر 4 نفره هستند و بیشتر از این تعداد بازیکن امکان پذیر نیست. این موضوع می تواند به حس چالش پذیری بازی اندکی ضربه وارد کند. در هر صورت، بازی تا به الان موفق به دریافت امتیاز 4.1 از سوی کاربران گوگل پلی شده و به رایگان از این شبکه قابل دانلود است.

RE-VOLT 2 : MULTIPLAYER
  • RE-VOLT 2 : MULTIPLAYER
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: WeGo Interactive Co., LTD
  • سیستم عامل: اندروید و iOS
  • حجم: 50 مگابایت
دانلود


نظرات ۲۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟