تصاویری تازه از نسخه Technical Preview ویندوز ۹ لو رفت

تا به حال تصاویری از ویندوز ۹ لو رفته بود اما اسکرین شاتی که این بار از این ویندوز به بیرون درز کرده خبر از تغییراتی در نسخه بعدی ویندوز مایکروسافت می دهد.

سایت های ComputerBase و WinFuture حدود ۲۰ تصویر را ویندوز ۹ منتشر کرده اند که انتظار می رود اواخر ماه اکتبر توسط مایکروسافت عرضه شود. این تصاویر به تازگی و توسط شرکای نزدیک مایکروسافت درز کرده اند. با نگاهی به نوار وظیفه یک ذره بین به چشم می آید. همچنین منوی استارت نیز در این تصاویر ظاهر جدیدی دارد. البته این تصاویر از نسخه های اولیه ویندوز ۹ است و احتمالا تا زمان عرضه تغییراتی در المان های مختلف آن اعمال خواهد شد. اما در مجموع این تصاویر بسیار به ظاهر فعلی آخرین نسخه ویندوز شبیه هستند.

در این اسکرین شات ها دسکتاپ های مجازی نیز به چشم می خورند که اجازه می دهند در هر یک اعمال خاصی را انجام دهید. همچنین ظاهری شبیه ویندوز ۸ از اپلیکیشن ها در این اسکرین شات ها دیده می شود اما آیکن برخی برنامه های اصلی ویندوز با استایل مترو در این تصاویر دیده می شوند.

البته تصاویر این نسخه مربوط به Windows Technical Preview هستند و قالب نهایی برای کاربران عمومی دسکتاپ متفاوت از این خواهد بود.

در ادامه تصاویر بیشتری را مشاهده کنید.

003_verge_super_wide 006_verge_super_wide 010_verge_super_wide 013_verge_super_wide 015_verge_super_wide 019_verge_super_wide 008_verge_super_wide 012_verge_super_wide 002_verge_super_wide

موبایلت

ویجیاتو

نظرات ۳۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟