اپل آیفون های خم شده را تعویض می کند

اپل آیفون های خم شده را تعویض می کند

اپل آیفون های خم شده را تعویض می کند

اپل اعلام کرده که آیفون (۶ پلاس) خم شده کاربرانش را با یک آیفون جدید تعویض می کند. خریداران می توانند در صورت بروز این مشکل به فروشگاه های اپل مراجعه کرده و یک آیفون نو به جای آیفون صدمه دیده شان تحویل بگیرند.

در یک گفتگوی آنلاین که با یک کارمند بخش پشتیبانی اپل انجام شده و در سایت د نکست وب منتشر شده است، اعلام شده که طبق بندهایی که در راهنمای پشتیبانی آمده اپل به رایگان آیفون های خم شده را تعویض خواهد کرد.

در صورتی که آیفونی تست های رسمی را پشت سر بگذارد اپل به شما یک آیفون نو تحویل می دهد. اما این فقط در صورتی است که مشخص شود آیفون در استفاده معمول و عادی -مثلا به واسطه قرار گرفتن در جیب عقب- خم شده باشد؛ اما در صورتی که شما سعی کنید عملکرد خم شدگی آیفون خود را آزمایش کنید، شانس دریافت یک آیفون نو را از دست می دهید. این مساله بر اساس بندی در راهنمای کارمندان بخش پشتیبانی اپل است که بر اساس آن باید 'بررسی مکانیکی و بصری' قبل از تعویض انجام شود.

screen-shot-2014-09-24-at-11.16.09-am

در بخش دیگری از این گفتگوی آنلاین، همان کارمند اپل آشکار می کند که اپل تا چه حد بخاطر این مشکل در آیفون ۶ پلاس در شرایط بحرانی قرار گرفته است.

screen-shot-2014-09-24-at-11.19.29-am

طی روزهای گذشته و پس از بیرون آمدن ویدئوی خم شدن آیفون در اینترنت -که احتمالا شما هم روز گذشته در دیجیاتو آن را مشاهده کردید- هشتگ #BendGate تبدیل به هدف قرار گیری اپل در شبکه های اجتماعی توسط مشتریان و خریداران بالقوه و بالفعل شده است.

نظرات ۸۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل