همه چیز درباره آیفون 13
گوگل در حال تدارک نسخه بعدی اندروید است

گوگل در حال تدارک نسخه بعدی اندروید است

اگرچه تا امروز هنوز آخرین نسخه اندروید که فعلا با اسم مستعار L شناخته می شود در دسترس عموم قرار نگرفته است، اما این بدان معنا نیست که گوگل به فکر نسخه بعدی سیستم عامل محبوبش نباشد. تا امروز خبرهای زیادی در مورد این پروژه به بیرون درز نکرده است، اما شواهد نشان می‌ دهد نسخه بعدی فعلا اندروید M نام خواهد داشت. اگر هنوز هم سلیقه آقای اندی روبین در نام ‌گذاری نسخه‌ های اندروید دخیل باشد، احتمالا نام نسخه بعدی Marshmallows خواهد بود؛ احتمالا! اما گوگل در نسخه بعدی اندروید چه تغییرات و امکانات جدیدی را در نظر خواهد گرفت؟

در حال حاضر رد پای نسخه بعدی اندروید را می‌ توان در انجمن AOSP یافت. در این جا تا حدودی می‌ توان فهمید که چه قابلیت‌ هایی در نسخه بعدی اندروید وجود خواهد داشت. یکی از مواردی که در این جا پیرامون آن بحث شده است، در مورد خروجی رنگ‌ها در سیستم لاگین اندروید است. موضوع بعدی به قابلیتی اختصاص دارد که برای انتقال سریع اطلاعات بین اندروید و سرورهای گوگل مربوط می ‌شود. این قابلیت protobuffers نام دارد.

Android-M-is-already-mentioned-by-developers-1

اسنادی که نشان می‌ دهد توسعه دهندگان مشغول کار روی اندروید بعدی یعنی M هستند.
اسنادی که نشان می‌ دهد توسعه دهندگان مشغول کار روی اندروید بعدی یعنی M هستند.

اندروید L احتمالا تا یک ماه دیگر و همراه با دستگاه جدید نکسوسی عرضه خواهد شد. از این رو نمی‌ توان انتظار اندروید M را تا اواخر سال ۲۰۱۵ داشته باشیم.

نظرات ۲۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato