نسخه پیش نمایش فنی ویندوز ۹ حدودا ۴ گیگابایت خواهد بود

تنها چند روز تا معرفی رسمی ویندوز بعدی باقی مانده، طبق وعده مایکروسافت این رویداد در تاریخ ۸ مهر در شهر سان فرانسیسکو برگزار می شود طی آن، نسخه بعدی سیستم عامل محبوب این شرکت معرفی خواهد شد. پیش از این خبرهایی در رابطه با امکانات جدید این ویندوز مثل تغییر دکمه منو، مرکز اعلانات و دسکتاپ های مجازی منتشر شده بود.

اما به نظر می رسد یک نفر در مایکروسافت روز بدی را می گذراند، چرا که اطلاعات مربوط به دانلود و نصب نسخه آتی ویندوز به طور اتفاقی در اینترنت منتشر شد. بلافاصله بعد از این اتفاق تمامی لینک های موجود در وب سایت مربوطه حذف و با ویندوز ۸.۱ جابجا شد.

screen_shot_2014-09-27_at_10.06.07_pm

در اطلاعاتی که در رابطه با نصب ویندوز ۹ اشتباها منتشر شده بود، تصویر یک لپ تاپ را که این نسخه از سیستم عامل در آن اجرا شده دیده می شود که منوی جدید استارت در آن باز است و در کنار، راهنما و مراحل نصب قرار دارد.

نسخه ۶۴ بیت این ویندوز در حدود ۴ گیگابایت و ۳۲ بیت آن مقداری کمتر حجم خواهد داشت. هنوز اطلاعات بیشتری در رابطه با ویندوز ۹ خبری منتشر نشده اما فقط چند روز صبر لازم است تا ببینیم مایکروسافت برای بقا چه برنامه ریزی کرده است.

برای تسریع در دانلود ویندوز ۹، پیشنهاد می کنیم لینک وب سایت Windows Technical Preview را ذخیره کنید تا در صورت عرضه، جزو اولین دریافت کنندگان آن باشید.

نظرات ۳۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟