افتتاح فروشگاه جدید و مجهز مایکروسافت در کنار مکعب سمبلیک اپل

افتتاح فروشگاه جدید و مجهز مایکروسافت در کنار مکعب سمبلیک اپل

مایکروسافت در حال بازکردن یک فروشگاه بزرگ در قلب شهر نیویورک است. ردموندی ها در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال تایید کردند که قصد دارند با اندکی فاصله نسبت به مکعب شیشه ای بزرگ اپل، یگ فروشگاه عظیم در خیابان پنجم برپا کنند.

قرار بر این شده که استور منهتن به عنوان فروشگاه اصلی و پرچم دار مایکروسافت در منطقه عمل کند.

دیوید پورتر، معاونت بخش خرده فروشی مایکروسافت می گوید: "این مکان به عنوان اولین فروشگاه پرچم دارمان، قرار است که نقشی محوری در میان تمام خرده فروشی های مایکروسافت داشته باشد. این هدفی است که از همان ابتدا داشتیم، فقط منتظر مکان مناسب بودیم و حالا آن را در اختیار داریم."

محل مورد نظر بسیار به فروشگاه معروف اپل در شهر نیویورک نزدیک است که چنین موضوعی به مایکروسافت اجازه می دهد در بخش پر داد و ستد نیویورک حضور فعال داشته باشد. البته برپایی فروشگاه های موقت در مکان های پر رفت و آمدی چون میدان تایمز یا جزیره استاتن، پیشتر در دستور کار مایکروسافت بوده. برخلاف تمرکز بیشتر ساتیا نادلا روی سرویس های ابری، اهالی ردموند همچنان به بازکردن فروشگاه های بیشتر برای فروش سخت افزار در سراسر آمریکا علاقه نشان می دهد.

مایکروسافت بیش از ۱۰۰ فروشگاه در سراسر آمریکا دارد و آخرین آنها که در بالا مورد اشاره قرار گرفت بنا را بر این گذاشته است تا "فضایی تجربی" برای کاربران فراهم بیاورد، هر چند هنوز جزئیات مرتبط به این فروشگاه به صورت قطعی تائید نشده است اما مشخصاً محصولاتی مانند تلفن های لومیای این شرکت و همینطور تبلت سرفس پرو ۳ از نزدیک در اختیار کاربران خواهد بود و آنها می توانند پیش از خرید این محصولات را مشاهده و با آنها کار نمایند.

مایکروسافت همچنین قصد دارد در آینده یی نه چندان دور فروشگاه های مشابهی را در شهرهای تورنتو کانادا، تالسای ایالت اوکلاهاما و بتزدای ایالت مریلند احداث کند.

نظرات ۵۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato