با Favorites Widget مخاطبین دلخواه خود را در دسترس داشته باشید

جدیدترین سیستم عامل موبایل و تبلت اپل، یعنی 8 iOS [مطالعه کنید: بررسی iOS 8] قابلیت جدیدی نسبت به نسخه های قبلی خود داشت و آن، اضافه کردن ویجت به بخش اعلانات یا Notification Center است. در این بخش شما می توانید ویجت های کاربردی را به آن اضافه کنید. به طور مثال ما پیش از این به ویجت تاریخ شمسی اشاره کرده بودیم و حال، قصد داریم به یک مورد دیگر اشاره کنیم.

با اپلیکیشن Favorites Widget به راحتی می توانید مخاطبینی که بیشترین تماس را با آنها دارید را در بخش اعلانات به صورت ویجت در اختیار داشته باشید. البته باید بگوییم این قابلیت در همین نسخه از iOS با دو بار فشردن دکمه هوم وجود دارد و در آن قسمت شما می توانید آخرین مخاطبین خود را ببینید. اما از سه جهت این ویجت بهتر عمل می کند: اول اینکه استفاده اجباری از دکمه هوم را کمتر خواهید کرد و دوم، مخاطبین این بخش برخلاف مورد قبلی تغییر نمی کنند و همیشه ثابت می مانند و در نهایت، دسترسی به این افراد نیازی به فشردن دکمه ای ندارد و با یک سوایپ ساده آنها را خواهید یافت.

Favorites Widget scrn 2

به وسیله این اپلیکیشن شما می توانید در ویجت آن، مخاطبین دلخواه خودتان را در بخش اعلانات اضافه و کم کنید و همچنین امکان قرار دادن گروهی افراد هم قرار دارد. به طور مثال، شما می توانید گروهی با نام "خانواده" بسازید و پدر، مادر، همسر، خواهر و برادر خود را در آنجا قرار داده و در گروهی دیگر، همکاران خود را جای دهید. ضمن اینکه امکان تغییر روش نمایش اسامی را به دو صورت نام کامل و یا فقط حروف اول برای صرفه جویی در فضا خواهید داشت.

این اپلیکیشن برای اضافه کردن ۴ مخاطب در ویجت رایگان بوده اما با پرداخت ۰.۹۹ دلار، هر تعداد مخاطب که نیاز داشتید را می توانید در این بخش اضافه کنید.

Favorites Widget
  • Favorites Widget
  • قیمت: رایگان (۰.۹۹ دلار نسخه کامل)
  • سازنده: Guy Gubi
  • سیستم عامل: iOS 8
  • حجم: 0.8 مگابایت
دانلود

نظرات ۲۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟