Outlast 2 در دست ساخت است

Outlast 2 در دست ساخت است

Outlast 2 در دست ساخت است

فیلیپ مورین، یکی از موسسین استودیو Red Barrels امروز اعلام کرد که ادامه بازی ترسناک Outlast در دستور کار شرکت قرار گرفته و ساخت آن شروع شده است.

وی به وبسایت Bloody Disgusting در این رابطه گفت: "بعد از عرضه نسخه اکس باکس وان Outlast، اندکی زمان برای بررسی و تحلیل وضعیت مان در اختیار گرفتیم و سریعا متوجه شدیم که حداقل، توانایی ساخت یک بازی ترسناک دیگر را داریم. بنابراین بله، ما روی Outlast 2 کار می کنیم."

مورین در ارتباط با نسخه دوم توضیحات اندکی ارائه داده است.

مورین تایید کرد که شماره دوم این بازی همان سبک سابق را حفظ کرده و در فضایی مشابه روایت می شود اما شخصیت و پس زمینه قرار است تغییرات جدی به خود ببیند. داستان شماره اول در تیمارستانی عجیب و هولناک جریان پیدا کرد که کمتر کسی جرات ورود به آن را داشت.

مورین می گوید: "ما شاید یک روز دوباره به تیمارستان Mount Massive برگردیم اما، فعلا ایده ها و پس زمینه های جدیدی داریم که به گسترش آن ها علاقه مندیم. فکر کنم داریم یک چیز خیلی ویژه می پزیم. ما هنوز یک استودیو کوچک ۱۲ نفره هستیم پس برای عرضه بازی بعدی مان به زمان بیشتری نیاز داریم، که خوشبختانه ارزشش را خواهد داشت."

Outlast اواخر سال ۲۰۱۳ برای پی سی عرضه شد و مدتی بعد به پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان هم آمد. کاراکتر اصلی بازی یک خبرنگار کنجکاو بود که از بدو ورود به تیمارستان و تا انتها هیچ گزینه ای برای نبرد و کشت و کشتار در اختیار ندارد. همین مسئله باعث شد Outlast بسیار مورد پسند بسیاری قرار بگیرد.

هیچ پلتفرم، تاریخ عرضه یا توضیح بیشتری در این باره ارائه نشده.

نظرات ۲۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل