سامسونگ گلکسی اس ۵ و ال جی جی۳ هم اندروید ۵ را دریافت خواهند کرد

سامسونگ گلکسی اس ۵ و ال جی جی۳ هم اندروید ۵ را دریافت خواهند کرد

با گذشت زمان به لحظه عرضه رسمی نسخه نهایی اندروید ۵ -که با نام آب نبات چوبی شناخته می شود- نزدیک تر می شویم. در این بین چند شرکت هایی مثل اچ تی سی، سونی و موتورولا فهرست محصولاتی که به این نسخه از اندروید آپدیت خواهند شد را منتشر کردند. اما در این بین دو کمپانی ال جی و سامسونگ هنوز هیچ خبر رسمی منتشر نکرده بودند.

دفتر ال جی در اروپا خبری را منتشر کرد که در کشورهای هلند و بلژیک جدیدترین پرچمدار این شرکت، یعنی جی ۳ تا پایان سال به اندروید ۵ آپدیت خواهد شد. به احتمال بسیار زیاد کاربران دیگر کشورها هم کمی قبل از سال نوی میلادی این به روزرسانی را دریافت می کنند.

اما سامسونگ هم به طور رسمی اعلام کرده که تا ماه دسامبر، گلکسی اس ۵ را به این نسخه از اندروید مجهز می کند. پیش از این خبرهایی منتشر شده بود که سامسونگ در حال آماده سازی به روز رسانی اندروید ۵ برای گلکسی نوت ۴ و اس ۵ است و احتمال می رفت تا نوامبر عرضه شود.

در انتها لازم است ذکر کنیم اچ تی سی این قول را داده تا ۹۰ روز پس از منتشر شدن کدهای منبع اندروید آب نبات چوبی، بروزرسانی را به انجام خواهد رساند، بنابراین انتظار می رود تا پایان سال وان ام ۸ هم به اندروید ۵ آپدیت شود.

به هر صورت به احتمال بسیار زیاد پرچمدارانی که در سه ماهه اخیر عرضه شده اند همگی به محض اتمام شخصی سازی های کمپانی سازنده، این به روز رسانی را دریافت کنند.

نظرات ۴۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato