همه چیز درباره آیفون 13
هم اکنون لنوو رسما مالک موتورولا است

هم اکنون لنوو رسما مالک موتورولا است

لنوو هم اکنون مالک موتورولا است. تمام پول ها جا به جا شده، قرارداد امضا شده و کار های وکلا به اتمام رسیده است. این خرید، لنوو را به سومین سازنده بزرگ تلفن های هوشمند در دنیا تبدیل می کند. دفتر مرکزی موتورولا در شیکاگو باقی مانده و رئیس هیئت مدیره آن، Rick Osterloh، سمت خود را حفظ خواهد کرد.

طبق این معامله ۲.۹ میلیارد دلاری بین لنوو و گوگل، تمامی تکنولوژی های موتورولا به لنوو واگذار شده است. لازم به ذکر است که گوگل، مالکیت خود روی پتنت ها را حفظ کرده است و فقط مجوز استفاده شراکتی از بعضی از آن ها را به لنوو داده است.

ساعاتی پیش در دیجیاتو درباره بدل شدن شیائومی به سومین سازنده تلفن های هوشمند خواندید، اما با توجه به این خرید، این شرکت چینی جایگاه خود را از دست داده و رتبه چهارم نزول پیدا کرده است.

با این خرید، موتورولا قادر خواهد بود محصولات خود را در نمایندگی های فروش آسیایی و اروپایی لنوو به فروش برساند؛ بدین وسیله این زوج می توانند به هدف خود، مبنی بر به فروش رساندن ۱۰۰ میلیون دستگاه تلفن هوشمند و تبلت برسند.

از دیگر اهداف مشترک این دو شرکت بزرگ، به سودبخشی رساندن موتورولا تا نیمه سال ۲۰۱۶ است، که با وجود دستگاه هایی همچون نکسوس ۶، دروید توربو و موتو ۳۶۰ بعید به نظر نمی رسد.

نظرات ۲۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato