پاسخ کوداک به GoPro با دوربین های ضبط ۳۶۰ درجه [تماشا کنید]

پاسخ کوداک به GoPro با دوربین های ضبط ۳۶۰ درجه [تماشا کنید]

پاسخ کوداک به GoPro با دوربین های ضبط ۳۶۰ درجه [تماشا کنید]

دوربینهای  GoPro همواره فوق العاده بوده اند، اما به نظر نمی رسد که تا به حال فیلمی به اثرگذاری آنچه توسط دوربین جدیدی از شرکت کداک با نام Pixpro SP360 Action Cam ضبط شده است، مشاهده کرده باشید.

این دوربین جدید دارای یک حسگر ۱۶ مگاپیکسلی است که زاویه دیدی برابر با ۳۶۰ درجه دارد و با استفاده از آن می توانید تصاویری ویدیویی با کیفیت  ۱۰۸۰p ضبط نمایید.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

اهمیت این برد ۳۶۰ درجه از آن جهت است که امکان استفاده از دوربین در وضعیت های مختلف را برای شما فراهم نموده و به لطف آن می توانید تصاویر ویدیویی را در وضعیت های مختلف شامل Ring Mode و Dome Mode یا فیلم برداری ۳۶۰ درجه با دید وسیع را ضبط نمایید.

علاوه بر این امکانات SP360 Action Cam دارای یک حسگر حرکتی است که میتواند به صورت خودکار در مواردی که نمیخواهید به صورت دستی عملکرد دوربین را کنترل نمایید به کار گرفته شود.  علاوه بر این وضعیتی به نام Time Lapse یا با سرعت بالا نیز برای آن در نظر گرفته شده است که امکان اشتراک گذاری "فیلم های ضبط شده در یک بعد از ظهر کامل در چند دقیقه" را برای شما فراهم خواهد کرد.

این دوربین به صورت از راه دور از طریق iOS و یا اندروید قابل کنترل است و برای این منظور تنها کافی است که برنامه ای به نام Pixpro Remote Viewer را از اپ استور یا گوگل پلی دانلود نمایید.

در ویدپوی زیر میتوانید کلیه امکانات این دوربین خارق العاده را مشاهده نمایید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/360-Skydiving.mp4"]

نظرات ۲۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل