ساخت دوچرخه ۱۱ هزار دلاری توسط شرکت طراح خودروهای فراری

ساخت دوچرخه ۱۱ هزار دلاری توسط شرکت طراح خودروهای فراری

ساخت دوچرخه ۱۱ هزار دلاری توسط شرکت طراح خودروهای فراری

Pininfarina یکی از شرکت هایی است که با شرکت خودروسازی نام آشنای فراری همکاری دائمی دارد. اما Pininfarina کارهای زیاد دیگری نیز انجام می دهد. این شرکت ایتالیایی در حال حاضر نمونه ای دوچرخه ساخته که مقداری از تصورات معمول شما فاصله دارد.

بیشتر بدنه ی فلزی این دوچرخه با روکشی از جنس چوب گردو پوشیده شده است. زین و فرمان این وسیله نیز با الگویی مانند بافت چرم مزین شده. این دوچرخه واقعا زیباست به خصوص با ترکیب زیبای بدنه ی فلزی با چوب باعث شده تا شرکت Pininfarina با ساخت این محصول احساس بودن در آینده را تجربه نماید.

از این محصول فقط ۳۰ عدد ساخته خواهد شد و قیمت آن از ۷۵۰۰ دلار شروع شده و برای مدلی که مجهز به موتور الکتریکی نیز هست ۱۱۳۰۰ دلار قیمت گذاری شده است. این دوچرخه با همکاری شرکت ایتالیایی ۴۳ Milano ساخته می شود که کار اصلی اش ساخت دوچرخه های سفارشی و خاص است.

در ادامه می توانید تصاویر بیشتری را از این محصول خاص و گران قیمت مشاهده نمایید.

IMG_1976_verge_super_wide Fuoriserie_Pininfarina_bike1_verge_super_wide Fuoriserie_Pininfarina_bike3_verge_super_wide IMG_1943_verge_super_wide IMG_1958_verge_super_wide Fuoriserie_Pininfarina_bike2_verge_super_wide IMG_1970_verge_super_wide

نظرات ۲۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل