واتس اپ فایل؛ ابزاری کاربردی برای ارسال انواع فایل در واتس اپ

واتس اپ فایل؛ ابزاری کاربردی برای ارسال انواع فایل در واتس اپ

هر چند در میان اپلیکیشن های ارتباطی، وایبر بیشترین مخاطبان را به خود اختصاص داده، با این حال کاربران واتس اپ نیز کم نیستند. یکی از مشکلاتی که ممکن است در هنگام کار با واتس اپ به آن برخورد کرده باشید، مشکل عدم امکان ارسال فایل هایی با فرمت PDF، ورد، APK و... از طریق این اپلیکیشن ارتباطی است. "واتس اپ فایل" با راهکاری ساده، این محدودیت اپلیکیشن واتس اپ را برطرف می نماید.

در ادامه مطلب، به نحوه کارکرد "واتس اپ فایل" بیشتر خواهیم پرداخت. با دیجیاتو همراه باشید.

با ورود به اپلیکیشن، کافی است به بخش ارسال فایل مراجعه کنید. در این قسمت، باید فایل مورد نظر خود را از طریق فایل منیجر خود اپلیکیشن، یا از فضای گوگل درایو انتخاب کرده و برای آن فایل، نامی تعیین کنید. حالا با فشردن دکمه ارسال، صفحه اشتراک گذاری باز می شود که در اینجا باید واتس اپ را انتخاب کنید. سپس با ورود به واتس اپ، باید مخاطب را تعیین کرده و فایل را برایش بفرستید.

این فایل به صورت یک فایل صوتی برای طرف مقابل ارسال می گردد، بنابراین مخاطب شما هم باید از این اپلیکیشن استفاده کند. از آنجایی که این اپلیکیشن رایگان نیست، شاید لزوم خریداری آن توسط دو طرف ناعادلانه به نظر برسد، اما خوشبختانه تیم سازنده، نسخه ای رایگان در نظر گرفته اند که با دانلود آن، دیگر نیازی نیست برای دریافت فایل ها اپلیکیشن را خریداری کنید.

Whatsapp File 2

گفتنی است با این که ارسال فایل با انواع فرمت،یکی از نقاط قوت واتس اپ فایل به شمار می رود، اما هنوز نمی توان فایل های حجیم را از طریق آن مبادله کرد. خوشبختانه سازندگان واتس اپ فایل اعلام کرده اند که به زودی، امکان مبادله فایل های بزرگ و حجیم در نسخه های بعدی میسر خواهد بود. واتس اپ فایل را می توانید با قیمت هزار تومان از کافه بازار تهیه کنید.

واتس اپ فایل
  • واتس اپ فایل
  • قیمت: ۱۰۰۰ تومان
  • سازنده: تیم نرم افزاری آرا
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱.۴ مگابایت
دانلود
کافه‌بازار

نظرات ۴۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato