مایکروسافت: نظر خود را در مورد تلفن های هوشمند ما بیان کنید

مایکروسافت: نظر خود را در مورد تلفن های هوشمند ما بیان کنید

مایکروسافت و تلفن های هوشمند آن مسلماً هنوز مسیر طولانی را در پیش رو دارند تا بتوانند گوی رقابت را از رهبران فعلی بازار یعنی پلتفرم های اندروید و iOS بربایند، اما در سوی دیگر اهالی ردموند کاملاً مصمم هستند تا این مسئله را بدل به واقعیت کنند. از همین رو مایکروسافت با هدف قرار دادن بازار تلفن های میان رده و اقتصادی در کشورهای در حال توسعه سعی کرده است اولین گام خود را هر چه محکم تر بر دارد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

با توجه به تلاش های صورت گرفته می توان فعلاً مایکروسافت را موفق دانست، زیرا اکثر افرادی که تلفن های هوشمند کنونی این برند را تهیه کرده اند از آنها راضی هستند و سهام پلتفرم این کمپانی نیز در نقاط مختلفی از دنیا رشد قابل توجهی را نشان می دهد. همچنین نرخ وفاداری به لومیا هم در بین کاربران رو به افزایش بوده و مسئله ی کمبود اپلیکیشن ها یا همان شکاف اپلیکیشنی نیز اندک اندک در حال از بین رفتن است.

حالا مایکروسافت در اقدامی دیگر که نشان دهنده ی اطمینان این شرکت نسبت به کیفیت محصولاتش است آدرس اینترنتی را اعلام کرده که منتهی به صفحه ی وبی جهت اظهار نظر و ثبت بررسی های کاربران از تلفن های تولیدی برند مورد بحث است.

کاربران قاردند در صفحه ی مذکور ابتدا مدل تلفن هوشمند مایکروسافتی که در اختیار دارند را انتخاب کرده و سپس نقد های مثبت و منفی خود را به ثبت برسانند تا عموم بتوانند نظرات آنها را در همین رابطه مطالعه کنند.

مسلماً نقدهای مثبت و منفی بسیاری در مورد محصولات تحت نام لومیا در سایت جدید راه اندازی شده درج خواهد گردید، اما آنچه که می تواند برای مایکروسافت سرنوشت ساز باشد نسبت این دو دسته نظرات در قیاس با یکدیگر است.

آیا عمده ی نقدها مثبت خواهد بود یا منفی؟ این مسئله یست که زمان به آن پاسخ خواهد.

نظرات ۲۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato