مدیر بخش تلفن های مایکروسافت از طراحی متنوع لومیا صحبت می کند

مدیر بخش تلفن های مایکروسافت از طراحی متنوع لومیا صحبت می کند

به تازگی، وبلاگ جدید Lumia Conversations -که پیش از این نیز با نام Nokia Conversations وجود داشت- با Peter Griffith  -مدیر بخش طراحی تلفن ها در مایکروسافت-،‌ درباره اهمیت طراحی قوی تلفن های هوشمند صحبت هایی داشته است.

Griffith در سال ۲۰۰۵ به نوکیا پیوسته و پس از نهایی شدن معامله ی خرید این شرکت، به مایکروسافت منتقل شد. وی که بیش از این، روی تلفن های هوشمند لومیا در نوکیا کار می کرد، درباره بازده بیشتر تیم ویندوزفون، پس از ادغام شرکت یاد شده با مایکروسافت می گوید:

مدتی است که در تیم، یک پارچگی به وجود آمده است؛ فراموش نکنید که ما سال هاست که در حال کار با پلتفرم ویندوزفون هستیم. حالا که همگی در یک شرکت فعالیت می کنیم، قادر هستیم از راه های نوین و متفاوتی با یکدیگر همکاری داشته باشیم. اگر روی کاربران دستگاه هایمان تمرکز کنیم، باید بتوانیم تمام این تلاش ها را به خوبی جمع بندی و هماهنگ کنیم. برای رسیدن به این هدف، تک تک بخش های مجموعه نقشی کلیدی ایفا می کنند.

وی نه تنها درباره ی لومیا و مایکروسافت، بلکه درباره ی قهوه، طراحی، گجت های پوشیدنی و مدیریت بهتر گروه صحبت می کند.

قهوه درست کردن به قدری ساده است که طی سال های اخیر، تغییرات زیادی نداشته. اما پیشرفت صنعت تلفن های هوشمند، سرعت بالایی دارد و ما نیز طی ده سال گذشته، شاهد تغییرات قابل توجه آن بوده ایم. با این وجود، برخی موارد همیشه ثابت خواهند ماند؛ استفاده صحیح از مواد اولیه و نحوه ادغام عوامل مختلف جهت شکل گیری جلوه ظاهری و تجربه کاربری. این موارد همیشه نزد مردم از اهمیت بالایی برخوردار خواهند بود.

نظرات ۱۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato