وان ام ۹ با نمایشگر ۵.۲ اینچی 2K، اسنپدراگون ۸۰۵ و ۳ گیگابایت رم [شایعه]

وان ام ۹ با نمایشگر ۵.۲ اینچی 2K، اسنپدراگون ۸۰۵ و ۳ گیگابایت رم [شایعه]

وقتی HTC One M8 در ابتدای سال جاری معرفی گردید اکثر مشخصاتی که از یک پرچمدار در اوایل ۲۰۱۴ انتظار می رفت همانند، صفحه نمایش ۵ اینچی تمام HD، پردازنده ی اسنپدراگون ۸۰۱، ۲ گیگابایت حافظه ی رم، ۳۲ گیگابایت حافظه ی داخلی و پشتیبانی از درگاه Micro SD در آن گنجانده شده بودند.

اما همانند همیشه با گذشت اندکی زمان چنین مشخصات سخت افزاری دیگر محبوب کاربران نیست و اکنون پرچمداران سایر برندها قدارتشان باز هم افزایش یافته است. در همین راستا روز گذشته گزارشی منتشر گردید که خبر از معرفی پرچمدار آتی برند HTC یعنی One M9 در نمایشگاه موبایل سال آینده ی بارسلونا می دهد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

در گزارش یاد شده اشاره گشته تلفن هوشمند مورد بحث دارای صفحه نمایش ۵.۲ اینچی با رزلوشن ۱۴۴۰ در ۲۵۶۰ پیکسل و ترکم پیکسلی ۵۶۴ ppi خواهد بود و در صورتیکه این ترکم را با رقم فعلی مرتبط به One M8 که ۴۴۱ ppi است مورد قیاس قرار دهید می توانید تصور کنید نمایشگر پرچمدار آینده ی HTC تا چه حد واضح تر خواهد بود.

علاوه بر این گفته شده است One M9 مجهز به چیپست اسنپدراگون ۸۰۵، سه گیگابایت حافظه ی رم و ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایت حافظه ی داخلی خواهد بود. همچنین باتری این محصول ارتقا یافته، گواهی معتبری تری در زمینه ی مقاومت در مقابل آب و گردو غبار کسب کرده، باتری و دوربین آن نیز بهبود یافته و محصول به صورت کلی برای اندروید آب نبات چوبی بهینه شده است.

با وجود همه این تفاسیر، باید منتظر ماند تا معین شود کدام یک از این شایعات، حقیقت دارند و این مسئله را فقط زمان مشخص خواهد کرد.

نظرات ۱۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato