مشکل پاسخگویی به کاربران اینترنت مخابرات حل می شود

مشکل پاسخگویی به کاربران اینترنت مخابرات حل می شود

پاسخگویی به کاربران اینترنت مخابرات تهران از ابتدا با مشکل روبرو بود. حتی راه اندازی سامانه ۲۰۲۰ نیز نتوانست از مشکلات پاسخ گویی به مشترکان این شبکه کم کند.

اما به نظر می رسد اعتراض های فراوان کاربران، مسئولان این شرکت را به فکر فرو برده و تدابیری برای رفع این مشکلات اجرا می شود. معاون مخابرات تهران از تصحیح این سامانه و تسریع در پاسخگویی به مردم خبر داده است.

در ادامه همراه دیجیاتو باشید.

محمدرضا بیدخام درباره مشکلات سیستم کنونی پشتیبانی اینترنت مخابرات استان گفت: انتظار بیش از حد در صف پاسخگویی بیشترین نارضایتی کاربران را در بر داشته است. نبود تجهیزات مناسب و زیاد بودن تعداد مشترکان سبب ایجاد صف انتظار چند دقیقه ای به ویژه در هنگام  اوج ترافیک می شود.

مخابرات استان تهران برای حل این مشکل دو راه حل کوتاه و بلند مدت ارائه داده است. وی درباره این دو راه حل توضیح داد: هم اکنون تغییر فرآیندها و افزایش نیروی انسانی کارآمد به عنوان راه حل کوتاه مدت در دست اجرا داریم تا بتوانیم زمان انتظار برای دریافت پاسخگویی را کاهش دهیم.

بیدخام برنامه Operation Support System (یا همان OSS) را به عنوان برنامه بلند مدت این شرکت برای حل مشکل معرفی کرد و افزود: در این سامانه از صفر تا ۱۰۰ خطوط کاربران توسط اپراتور مانیتور شده و مشکلات به راحتی قابل رویت خواهد بود. این پروژه در استان البرز و منطقه ۴ مخابراتی تهران برای تست اجرایی شده است.

معاون مخابرات استان معتقد است در حال حاضر میزان دید اپراتور در مرکز نسبت به مشترک کم و محدود است و زمان زیادی برای تشخیص مشکل کاربر صرف می شود.

وی اظهار می کند: با عملیاتی شدن OSS سطح دید اپراتور افزایش یافته و از ابتدا تا انتهای خط اینترنت و نقاطی که باعث اختلال در سرویس کاربر شده است به صورت آنلاین قابل رویت خواهد بود.

نظرات ۳۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato