Just Cause 3 برای پی سی و کنسول ها معرفی شد

Just Cause 3 برای پی سی و کنسول ها معرفی شد

مجله گیم اینفورمر شب گذشته، عنوان جدید استودیوهای Avalanche را معرفی کرد. Just Cause 3 در مجمع الجزیره ای خیالی جریان خواهد داشت که توسط دیکتاتوری تحت کنترل است. ریکو، شخصیت اصلی بازی این بار ماجراجویی جدیدی پیش گرفته اما مشخص نیست که حضور وی در این شهر به چه علت است.

جزئیات بیشتر در ادامه مطلب آورده شده.

گیم اینفورمر ساعت ها از گیم پلی Just Cause 3 را تجربه کرده و می گوید سیستم فیزیک پاراشوت و چنگک بسیار بهبود یافته و ریکو قادر خواهد بود که یک Wingsuit (لباس های پرنده) بر تن کند.

260-cover-reveal-front-610

کریستوفر ساندبرگ موسس استودیوهای Avalanche در اعلامی مطبوعاتی گفت: "ما مدت ها، پس از عرضه Just Cause 2 منتظر این لحظه بودیم."

"Just Cause 3 نتیجه یک دهه تحول و ایجاد نوآوری در سبک Open-World بوده و در این بازی، ما ریکو را به مجمع الجزیره ای مدیترانه ای فرستاده ایم. البته که چنگک و پاراشوت را به انضمام لباس پرنده جدیدش همراه خود دارد. Just Cause 3 حقیقتا ارائه دهنده تجربه سرگرمی نسل بعدی است و ما نمی توانیم تا سال بعد که می خواهیم آن را نشان تان دهیم، صبر کنیم."

این استودیو، بازی دیگری هم با نام Mad Max در دست تولید دارد که برای سال آینده در نظر گرفته شده. Mad Max همانند JC3 یک عنوان جهان باز یا Open World خواهد بود.

Just Cause 3 در سال ۲۰۱۵ برای پی سی و کنسول های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان عرضه خواهد شد.

نظرات ۱۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato