به روز رسانی Lumia Denim تا انتهای همین ماه عرضه خواهد شد

به روز رسانی Lumia Denim تا انتهای همین ماه عرضه خواهد شد

وب سایت NokiaPowerUser به نقل از یک منبع نزدیک به مایکروسافت اعلام کرده است به روز رسانی Lumia Denim به زودی و تا پایان نیمه ی دوم ماه نوامبر برای حداقل سه تلفن هوشمند این کمپانی که احتمالاً لومیا ۸۳۰، ۹۳۰ و ۱۵۲۰ باشند، عرضه خواهد شد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

در ماه سپتامبر برخی منابع اطلاع رسانی کرده بودند که مایکروسافت تمایل دارد به روز رسانی های نرم افزاری مرتبط به تلفن های هوشمند خود را در تعطیلات سال نوی میلادی عرضه کند و اکنون به نظر می آید این شرکت ظرف برنامه ای دو ماهه که به همین تعطیلات منتهی خواهد شد موبایل های خودش را از نظر نرم افزاری ارتقا بخشد.

در آپدیت Denim قرار است برای تلفن های هوشمند لومیا ۸۳۰، ۱۵۲۰، ۹۳۰ و آیکن، نرم افزار نوکیا لومیا ۵.۰ و قابلیت های Dynamic Flash، Moment Capture و ضبط ویدئوهای ۴K ارائه گردد.

هر چند لومیا ۸۳۰ به خاطر محدودیت های سخت افزاری توان ضبط ویدئو های ۴K را نخواهد داشت اما کماکان از امکان Moment Capture بهره مند شده و با آن به ضبط ویدئو های تمام HD خواهد پرداخت. نکته در اینجاست که ویدئوهای مذکور از نظر کیفیت تنها ۲ مگاپیکسل پایین تر از ویدئوهای ۴K تهیه شده توسط سایر محصولات مایکروسافت خواهند بود.

برخی از تغییراتی که در به روز رسانی Denim نسبت به آپدیت پیشین مایکروسافت موسم به Cyan لحاظ شده اند عبارتند از:

Lumia Camera - این اپلیکیشن قرار است جایگزین Nokia Camera شود و عملکردی بهتر و سریعتر را در حین تصویربردای برای کاربران تلفن های هوشمند لومیا رقم بزند.

سرعت- سرعت آماده به کار شدن دوربین های محصولات خانواده ی لومیا در به روز رسانی Denim به مراتب بهبود یافته و کاربران ظرف چند میلی ثانیه می توانند از موبایل خود برای ثبت یک لحظه استفاده ببرند.

lumia_camera

Moment Capture- بر مبنای این امکان یک فشار طولانی بر دکمه ی مرتبط به دوربین سبب می شود که ضبط ویدئوهای ۴K با کیفیت ۲۴ فریم بر ثانیه آغاز گردد. هر یک از فریم های ویدئوی یاد شده رزلوشنی ۸.۳ مگاپیکسلی خواهند داشت و کاربر قادر خواهد بود فریم دلخواه خود را به عنوان یک تصویر با کیفیت نیز به ثبت برساند.

بهبود الگوریتم پردازش تصویر- با بهبود الگوریتم مورد اشاره، تصاویر ثبت شده نسبت به گذشته بسیار شفاف تر و بهتر خواهند شد و کیفیت مواردی که در نور اندک گرفته شوند نیز مطلوب تر خواهد گشت.

فعال سازی صوتی- عاقبت روزهای فشردن دکمه ی میکروفون به منظور استفاده از کورتانا یا همان دستیار دیجیتالی مایکروسافت به سر خواهد آمد و تنها گفتن عبارت Hey Cortana کفایت خواهد نمود تا این دستیار فعال گردد.

نظرات ۲۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato