50 میلیون تلفن لومیا فعال شده است

50 میلیون تلفن لومیا فعال شده است

مایکروسافت اخیرا همایشی در آلمان برگزار کرده و در طول این مراسم اعلام نموده که ۵۰ میلیون تلفن لومیا اکتیو شده اند و ۵۶۰ هزار نفر در حال توسعه برنامه برای ویندوزفون هستند. هم اکنون ۳۲۰ هزار اپلیکیشن روی ویندوزفون استور قرار گرفته که این تعداد در دسامبر سال گذشته ۲۰۰ هزار عدد و دسامبر سال ۲۰۱۲ هم ۱۲۰ هزار اپلیکیشن بود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با دیجیاتو همراه باشید.

آیا ویندوزفون استور به پای اپ استور یا گوگل پلی می رسد؟ شاید زود باشد در مورد آن صحبت کنیم. اپل با اپ استور حالا بازاری که زمانی متعلق به اندروید بود را قبضه کرده. در مارس سال ۲۰۱۰، اپ استور بیش از ۱۷۰ هزار اپلیکیشن داشت و همزمان این رقم برای اندروید ۳۰ هزار اپلیکیشن بود.

این مقیاس ۵.۵ به ۱ حالا از بین رفته و هر دو فروشگاه بیش از یک میلیون اپ روی خود دارند. مهم ترین موضوع در این بین، تعداد دستگاه های به فروش رفته است. برنامه نویس ها علاقه بسیاری برای کار روی سیستم عامل هایی دارند که مخاطبین بیشتری دارد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط AdDeplex، سازمان تبلیغاتی ویندوزفون، ۹۰ درصد تلفن هایی که از این سیستم عامل بهره می برند، لومیا ها هستند؛ که این مسئله به راحتی بیان می کند مجموعا ۵۵ میلیون دستگاه ویندوزفونی در سراسر جهان به فروش رفته است.

مایکروسافت با برند لومیا، حالا ۹۰ درصد اکوسیستم ویندوزفون را در اختیار دارد و خوب می داند که چگونه روی سیستم عامل خود مدیریت داشته باشد.

نظرات ۲۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato