اپلیکیشن Beats Music مقیم iOS می شود

اپلیکیشن Beats Music مقیم iOS می شود

اپلیکیشن Beats Music مقیم iOS می شود

اپل هم اکنون کاربران آیفون را تشویق می نماید تا در کنار اپ هایی مانند Pages، گاراژ بند و یا iMovie به نصب و استفاده از اپلیکیشن موزیک بیتس (Beats Music) روی بیاورند. اما حالا به نظر می آید در همین راستا این کمپانی تصمیمش را گرفته تا یک قدم بزرگتر برداشته و به اپ یاد شده یک جایگاه ثابت در سیستم عامل تلفن های هوشمند و آیپدش یعنی iOS بدهد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

Financial Times در گزارشی آورده اپل قصد دارد اپلیکیشن موسیقی بیتس را طی به روز رسانی که برای iOS در ابتدای سال آینده ی میلادی عرضه خواهد کرد، به هسته ی این سیستم عامل بیافزاید، تا به این ترتیب به رشد سریعتر تعداد کاربران آن کمکی جدی شود.

از زمان عرضه و راه اندازی سرویس مرتبط به اپ مورد بحث، بیتس چندان در جذب کاربران موفق نبوده است و سایر سرویس های پخش آنلاین موسیقی مانند اسپاتیفای عمده ی سهم بازار را در اختیار خود دارند. اما اپل که در ماه می سال جاری با رقم ۳ میبیارد دلار بیتس را خریداری کرده قصد ندارد در این راستا عقب نشینی نماید و تیم کوک نیز اخیراً اعلام نموده  است، ارائه ی یک سرویس موفق پخش آنلاین موسیقی یکی از دلایل اصلی خرید کمپانی بیتس بوده است.

اپلیکیشن Beats Music به کاربران اپل این امکان را می دهد تا به شیوه ی دلخواه خود، که می تواند از طریق گوش دادن به رادیوهای آنلاین یا دانلود فایل های MP3 باشد، موسیقی بشنوند. فایننشیال تایمز در بخشی از گزارشی که منتشر کرده، احتمال تغییر نام و برند این اپ و سرویس مرتبط به آن را نیز مطرح نموده است، مسئله یی که پیش از این در لا به لای شایعات هم شنیده شده بود.

بدل شدن اپلیکیشن Beats به یک عضو دائمی سیستم عامل iOS تصمیمی دور از انتظار نیست و اپل قبلاً نیز برای متمایل کردن کاربران به سرویس های خود موارد مشابه دیگری مانند iBooks و Podcasts را نیز مقیم سیستم عامل مبتنی بر موبایل خود نموده است.

با توجه به حجم بالای آیفون هایی که هر سال فروش می رود در صورت مقیم شدن اپ مورد بحث در iOS و ارائه ی خدمات مناسب می توان انتظار داشت Beats Music بسیار سریع بتواند با اسپاتیفای و سایر سرویس های مشابه رقابتی به مراتب جدی تر را آغاز نماید.

نظرات ۱۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل