صعود زیگزاگی در One More Line

صعود زیگزاگی در One More Line

بازی ها را برای چه بازی می کنید؟ برای دیدن گرافیک های آنچنانی و پرجزئیات، یا سرگرم شدن با یک گیم پلی خوب و چالش برانگیز؟ اگر واقعا از یک بازی ویدئویی خواهان عنصر سرگرمی هستید، با کمی جستجو در اینترنت عناوین آرکید خوبی را در پلتفرم های موبایل خواهید یافت. One More Line از همین دسته بازی هاست که با یک گیم پلی خوب و درگیر کننده، مهارت های گیمری شما را محک می زند.

در ادامه مطلب، با دیجیاتو همراه باشید.

One More Line شما را وارد مسابقه بی پایان و بسیار سختی می کند که باید در آن، تا جایی که می توانید به بالا صعود کرده و بالاترین امتیاز ممکن را به نام خود ثبت کنید. گیم پلی بدین صورت است که یک خط سه رنگ در صفحه در حال صعود به بالاست و در مسیرش موانع مختلفی هم وجود دارند.

شما در بازی باید به هر طریقی که شده، چه با قلاب انداختن روی موانع و چه جاخالی دادن به بالاترین ارتفاعی که می توانید برسید. برای قلاب انداختن و چرخش به دور موانع، با رسیدن به آنها باید انگشتتان را روی صفحه نگه دارید و برای جاخالی دادن و حرکات زیگزاگی فقط یک ضربه کوچک به صفحه کافیست.

One More Line 2

جالب اینجاست که اگر باختید، قادرید از مسیر صعود خود و رد سه رنگی که از حرکاتتان در بازی به جا گذاشته اید اسکرین شات بگیرید. البته اسکرین شات های تهیه شده آنچنان با کیفیت نیستند و به نظر می رسد که قرار دادن این قابلیت در بازی بیشتر جنبه تفننی داشته باشد.

One More Line ابدا بازی آسانی نیست و ساعت ها طول می کشد تا دستتان در بازی گرم شود. بنابراین اگر خواهان تجربه ای چالش برانگیز و البته متفاوت از بازی های آرکید بی پایان هستید، شک نکنید و همین حالا نسبت به دانلود آن برای تلفن های هوشمند خود اقدام کنید.

One More Line
  • One More Line
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: SMG Studio
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۳۴.۶ / ۱۶.۳ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی

ویجیاتو

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato