Assassin's Creed بعدی تائید شد؛ ایستگاه بعد لندن

Assassin's Creed بعدی تائید شد؛ ایستگاه بعد لندن

Assassin's Creed بعدی تائید شد؛ ایستگاه بعد لندن

Assassin's Creed بعدی با پسوند Victory، سال آینده به انگلستان و به خصوص شهر لندن دوران ویکتوریا خواهد رفت تا برگ جدیدی از تاریخ را به شیوه خود روایت کند.

Assassin's Creed Victory به احتمال قریب به یقین، نوامبر سال آینده برای پی سی، پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان عرضه خواهد شد. به نظر نمی رسد که بازی مشابهی به Rogue (که همزمان با Unity برای نسل قبل منتشر شد) سال آینده وجود داشته باشد، بنابراین تمرکز کلی روی یک عنوان خواهد بود.

dfbqlgdjj7t3cz7x7noc

برای دریافت اطلاعات بیشتر با دیجیاتو همراه باشید.

yy31jpc9to1mc6zb6jcq

یوبیسافت کبک (Ubisoft Quebe) رهبری تیم سازندگان این عنوان را به عهده خواهد داشت در حالی که اغلب استودیوهای بزرگ دیگر این شرکت هم در پروژه سهیم خواهند بود. بعد از سال ها، استودیو مونترال می تواند فرصتی برای استراحت و پروراندن ایده های جدید داشته باشد.

کوتاکو ادعا کرده که ۷ دقیقه از گیم پلی بازی را مشاهده نموده و آن را از لحاظ گرافیکی بسیار بهتر از Unity توصیف کرده.

qsqkddfi5wnrx8isnqug

اساسین یا قاتل جدید داستان ویکتوری، در این ویدئو ماموریت قتل فردی بالا رده را دریافت می کند و برای به پایان رساندن کار خود از مناطقی شلوغ و پر ازدحام می گذرد تا دست آخر ماموریتش به اتمام برسد. اولین چیزی که نظر کوتاکو را جلب نموده، شلاق جدیدی است که وی به همراه دارد و با آن برای بالارفتن از ساختمان ها و ضربه زدن به دشمن استفاده می کند (همانند Catwoman در بتمن).

در هر صورت تائید Assassin's Creed جدید برای سال ۲۰۱۵ چیز عجیبی نبود اما فراموش نکنید که هنوز در سال ۲۰۱۴ هستیم و حتی یک ماه هم از عرضه Unity و Rogue نگذشته است.

1015726147524388674

در زیر بیانیه ی یوبیسافت را در رابطه با Victory می خوانیم:

همیشه مایه ی تاسف است که اطلاعات داخلی، که برای ارائه به عموم آماده نشده اند، به بیرون درج می کند و با وجود اینکه همیشه آماده ارائه آثار بعدی مان هستیم، برای طرفداران و تیم توسعه مان متاسف شدیم که این اطلاعات به بیرون درز پیدا کرده است.

تیمی که در استودیو کبک ما مشغول به کار است، طی چند سال گذشته سخت در تلاش بوده تا این عنوان را بسازد و ما خوشحالیم که رسما تولید جدید استودیو را در تاریخ دیگری معرفی کنیم. در حال حاضر، اولویت اول ما بهینه کردن Assassin's Creed Unity برای بازیکنان است.

نظرات ۱۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل