سفارش ۵۷ هزار دستگاه تلفن هوشمند ویندوزفونی لومیا توسط BMW

سفارش ۵۷ هزار دستگاه تلفن هوشمند ویندوزفونی لومیا توسط BMW

شرکت خودروسازی نام آشنای BMW اعلام کرده که تصمیم دارد تا با خرید ۵۷ هزار دستگاه تلفن هوشمند ویندوزفونی لومیا، آنها را جایگزین موبایل های کنونی کارمندانش نماید که هم اکنون از سیستم عامل سیمبیان بهره میبرند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

بنا به اعلام وبسایت آلمانی WPArea، این تصمیم در جلسه شورای کار شرکت BMW گرفته شده و طی آن قرار است موبایل های قدیمی ساخت شرکت نوکیا که دارای سیستم عامل سیمبیان هستند، با تلفن های هوشمند ویندوزفونی سری لومیا جایگزین گردند. از این ۵۷ هزار دستگاه سفارش داده شده توسط این شرکت خودروسازی، لومیا ۶۳۰ بیشترین تعداد سفارش را دارد و برای مدیران سطح بالا هم لومیا ۹۳۰ یا لومیا ۹۲۰ در نظر گرفته شده است.

از آنجایی که بسیاری از شرکت ها تبلت های سرفیس و تلفن های هوشمند لومیا را برای تجارت و کسب و کار خود انتخاب نموده اند، مایکروسافت در سال گذشته سفارشات خوبی از آنها دریافت کرده، و سفارش مورد بحث از شرکت خودروساز آلمانی نیز باعث گردیده این روند ادامه یابد.

با توجه به اینکه شرکت BMW برای تحقیق و توسعه فناوری داشبوردهای جدید با شرکت اپل همکاری میکند، بنابراین گفته شده است فعلاً هیچ برنامه ای برای استفاده از پلتفرم مایکروسافت در وسایل نقلیه ساخت خود ندارد.

ویجیاتو

نظرات ۴۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato