با ActiWait زمان انتظار پشت چراغ قرمز عابر پیاده را حس نخواهید کرد

با ActiWait زمان انتظار پشت چراغ قرمز عابر پیاده را حس نخواهید کرد

با ActiWait زمان انتظار پشت چراغ قرمز عابر پیاده را حس نخواهید کرد

دو سال پیش، سه دانشجوی طراحی در آلمان یکی از بزرگ ترین و در عین حال ساده ترین مشکلات دنیا را حل کردند. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که پشت چراغ قرمز عابر پیاده ایستاده باشید و زمان انتظار باعث آزار شما شود.

همین موضوع باعث می شود بسیاری افراد حق قانونی رانندگان را نادیده گرفته و با وجود قرمز بودن چراغ هشدار، پای در خیابان بگذارند. حال این دانشجویان دستگاهی را ساخته اند که به شما این امکان را می دهد در چهار راه ها و معابر، با دیگر عابرین پیاده به بازی بپردازید.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

این محصول ActiWait نام دارد و از یک ظاهر بسیار ساده برخوردار است. یک نمایشگر لمسی و بازی ساده و قدیمی Pong در مقابل شما قرار دارد و نمونه مشابه همین ابزار در سمت دیگر خیابان دیده می شود.

پس از اعلام آمادگی از سوی دو نفر شما خواهید دید که بازی آغاز می شود و پس از اتمام زمان انتظار و قرمز شدن مجدد چراغ راهنما، بازی از دسترس خارج خواهد شد.

به گفته سازندگان این ابزار جذاب، بازی Pong اولین عنوان آنها است و به زودی موارد دیگری از جمله بازی های دیگر و اپلیکیشن های آموزشی برای کودکان هم آماده خواهد شد. همچنین کیت توسعه دهندگان نرم افزاری هم در دسترس سازندگان اپلیکیشن قرار می گیرد تا موارد خود را برای این سرویس آماده سازی کنند.

این سرویس برای آزمایش در شهر Hildesheim آلمان راه اندازی شده و سازندگان آن امیدوار هستند که از طریق وب سایت جذب سرمایه Indiegogo، هزینه تولید انبوه آن را کسب کنند.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/StreetPong.mp4"]

نظرات ۲۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل