آکیلس شرکت Nimble VR و 13th Lab را خریداری کرد

آکیلس شرکت Nimble VR و 13th Lab را خریداری کرد

برای بسیاری از افراد، واژه واقعیت مجازی معنای "هدست" را می دهد اما آنچه واقعا باید در ذهن بیاوریم، تجربه چیزهای غیر واقعی به صورت مجازی در بعد اول شخص است. پروژه مرفیوس سونی، آکیلس فیسبوک و Gear VR سامسونگ همگی نمونه های واضحی هستند برای درک واقعیت مجازی.

اما تا به حال فکر کرده اید که برای لمس چیزها در این دنیا باید چه کار کنید؟ آکیلس به این مسئله فکر کرده و Nimble VR را خریده است.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

آکیلس در وبلاگ خود در رابطه با خرید Nimble و ۱۳th Lab نوشت: "Nimble VR و ۱۳th Lab و کریس همگی پروژه های قبلی خود را کنار گذاشته اند تا به صورت تمام وقت روی واقعیت مجازی در آکیلس کار کنند و بخشی از مهندسین محصولات و بخش تحقیقات شرکت باشند."

شرکت ۱۳th Lab روی توسعه یک فریم ورک برای ساخت محیط ۳ بعدی کار می کند و کریس برگلر، متخصص موشن کپچر، حالا مدیریت کل تیم تحقیقات آکیلس را به عهده دارد. شرکت Nimble VR بیشتر به خاطر توسعه سیستم ۳Gear شهرت داشته که به نوعی ضبط حرکات دست و انگشتان را انجام می دهد.

آکیلس مدت ها پیش شرکت کربن دیزاین، سازنده کنترلرهای اکس باکس ۳۶۰ را هم خریداری کرد. جان کارمک، جیسون رابین، مایکل آبراش و دیگران، مهره های بسیار تاثیرگذار صنعت بازی سازی بوده اند که حالا همگی زیر پرچم فیسبوک و برای شرکت آکیلس کار می کنند.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato