تلویزیون های هوشمند ال جی سریع تر می شوند؛ webOS 2.0 سال 2015 از راه می رسد

تلویزیون های هوشمند ال جی سریع تر می شوند؛ webOS 2.0 سال 2015 از راه می رسد

تلویزیون های هوشمند ال جی سریع تر می شوند؛ webOS 2.0 سال 2015 از راه می رسد

شرکت های سازنده هرساله جدید ترین محوصلات خود را در نمایشگاه CES به جهانیان معرفی می کنند. در این میان محصولات خانگی و به خصوص تلویزیون ها از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند. رقابت در این حوزه هر ساله با دستگاه هایی دیدنی همراه می شود و شرکت ها تلاش می کنند تا متفاوت ترین قابلیت های ممکن را برای کاربران خود عرضه نمایند.

ال جی به عنوان یکی از غول های دنیای تلویزیون، همواره حضوری پر رنگ را در این نمایشگاه داشته است. این شرکت امسال نیز با نزدیک شدن به CES 2015 در حال ارائه اخباری مربوط به نوآوری های جدید خود است. برای مثال همانطور که چندی پیش در دیجیاتو مطالعه کردید، محصولات سال آتی این شرکت، به تکنولوژی Quantom Dot مجهز است.

در ادامه با دیجیاتو باشید.

اما جدیدترین اخبار تلویزیون های ال جی مربوط به سیستم عامل محصولات هوشمندش می شود. به گفته این سازنده کره ای، webOS 2.0 قرار است بر روی محصولات سال ۲۰۱۵ قرار گیرد و عملکرد بهتری را در مقایسه با نسخه قبلی از خود بر جای بگذارد.

سیستم عامل تلویزیون های هوشمند ال جی، قرار است زمان بوت شدن را تا ۶۰ درصد کاهش دهد و بازه زمانی جابه‌جایی میان برنامه ها را نیز تا ۷۰ درصد کم کند. اپلیکیشن های کند و پر باگ همواره یکی از نقاط ضعف تلویزیون های هوشمند بوده اند، اما اکنون به نظر می رسد که ال جی قرار است تجربه ای بهتر از کار کردن با آن ها را در اختیار کاربرانش قرار دهد.

نکته عجیب ماجرا اینجاست که نسخه دوم سیستم عامل تلویزیون های هوشمند ال جی، تنها بر روی محصولات جدید این شرکت قرار است اجرا شود و تلویزیون های قدیمی نمی توانند از امکانات آن بهره برداری نمایند.

به نظر شما در زمینه تلویزیون های هوشمند، عملکرد ال جی بهتر بوده است و یا سامسونگ؟

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل