غارت جزایر هفت گانه در Island Raiders

غارت جزایر هفت گانه در Island Raiders

استودیوی Tap4Fun که معرف حضورتان هست؟ اگر به خاطر داشته باشید چندی پیش به معرفی بازی های King’s Empire و Spartan Wars از این استودیوی متبحر در ساخت بازی های استراتژی پرداختیم.

Island Raiders دیگر عنوان استراتژی این استودیو است که شما را در محیط جزایر استوایی با جنگ و جدال های دزدان دریایی همراه می کند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.  

چه بخواهیم و چه نخواهیم، بازی های استراتژی روی موبایل طرفداران میلیونی دارند؛ طرفدارانی که روز و شبشان را پای آنها می گذارند و حتی برای بازی از جیب خود مایه می گذارند. بنابراین عجیب نیست که کافه بازار برای مهیا کردن امکان خرید ریالی در این بازی با استودیوی Tap4Fun قرار داد بسته باشد.

در Island Raiders کنترل کامل یک جزیره در میان آبهای آزاد اقیانوس در اختیار شماست. مثل تمام بازی های استراتژی آنلاین، هدف شما در این بازی هم ساخت و ساز در جزیره، سازماندهی یک ارتش و حمله به جزایر رقیب است.

Island Raider 2

نقطه اتکا برای پیروزی در حملات، قهرمان شماست؛ بنابراین در Island Raiders تا می توانید باید به او برسید و به بهترین سلاح ها و مهارت ها مجهزش کنید.

اگر دوست دارید که تمام کارها را خودتان به تنهایی انجام دهید که هیچ، اما اگر مایل باشید قادرید با فرد دیگری در نقشه هم پیمان شده و با هم به جزایر دیگر یورش ببرید. این بازی زیبای استراتژی را می توانید به رایگان روی سیستم های عامل iOS و اندروید امتحان کنید.

Island Raiders
  • Island Raiders
  • قیمت: رایگان (پرداخت درون برنامه ای از کافه بازار)
  • سازنده: Tap4Fun
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۶۰.۳ / ۵۳.۱ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


کافه‌بازار

ویجیاتو

نظرات ۱۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato