وان پلاس دوباره به هند می رود

وان پلاس دوباره به هند می رود

برنامه شرکت وان پلاس این است که تلفن هوشمندش را به مرور در سراسر جهان عرضه کند، ولی شرکت Micromax از هند باعث شد که رسیدن به این هدف در این کشور با مشکل مواجه شده و فروش آن در کشور یاد شده ممنوع شود. وان پلاس استفاده از رام سفارشی شده سایانوژن را در انحصار خود می دانست.

در هر صورت، به نظر می رسد این اتفاقات باعث شده که عرضه تلفن هوشمند وان پلاس وان در کشور هند با تاخیر مواجه گردد. دادگاه عالی هند دستورات مقدماتی را برای خروج تلفن هوشمند مورد بحث از کشور یاد شده صادر کرده است. از آنجا که هر شرکتی سعی در فروش بیشتر و کاهش فروش شرکت رقیب دارد، استدلال بر این است که نیازی به تحریم های قبلی نبود.

شرکت مایکرومکس اکنون بیشتر در بازار دستگاه های بالارده ارزان قیمت حضور دارد.

اما ماجرا به همینجا ختم نشده - بلکه قاضی ای که حکم ممنوعیت فروش را برای وان پلاس صادر کرده از حالا تا دو هفته دیگر باید راهی برای حل این مسئله پیدا کند. حالا هر دو شرکت یاد شده نیز فرصت بیشتری برای ارائه مدارک خواسته شده دارند. اینکه شرکت وان پلاس پس از این جریانات شانس ماندن در کشور هند را داشته باشد هنوز مشخص نیست، و اگر چنین اتفاقی هم روی دهد، هنوز هم وضعیت بسیار پیچیده باقی خواهد ماند.

بر اساس توافقی که با شرکت مایکرومکس صورت پذیرفته، تلفن های هوشمند وان پلاس وان که در هند بفروش رفته اند قابلیت دریافت بروزرسانی های بعدی رام سایانوژن را نخواهند داشت، بنابراین بسیاری از مردم هند که این تلفن ها را خریداری کرده اند، نمی توانند تجربه کاری مشابهی با دوستانشان در خارج از این کشور با تلفن هوشمند وان پلاس وان کار کرده اند را داشته باشند.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato