معرفی G Flex 2 از ال جی در CES 2015 قطعی شد [تماشا کنید]

معرفی G Flex 2 از ال جی در CES 2015 قطعی شد [تماشا کنید]

چیزی تا شروع رسمی نمایشگاه CES 2015 باقی نمانده است و همه شرکت های حاضر در آن محصولات آتی خود را در معرض دید عموم قرار می دهند.

ال جی یکی از شرکت هایی است که احتمالا سر و صدای زیادی در این نمایشگاه برپا خواهد کرد و از همین حالا با چسباندن پوسترهای G Flex 2 در راهروهای محل برگزاری این رویداد توجه همگان را به خود جلب کرده است.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

متأسفانه، نمی توان اطلاعات زیادی را از این پوسترها به دست آورد و تنها می توان حدس زد که اسمارت فون جدید ال جی دارای یک نمایشگر خمیده است و از پردازنده اسنپدراگن کوآلکام نیز بهره می برد که پیشتر هم این شرکت فعال در زمینه تولید چیپست ها با انتشار تصویری در اشتراک توییتر خود اشاره ای نه چندان واضح به این موضوع کرده بود.

اما هیچیک از این اطلاعات حاوی شگفتی خاصی نیستند. با این همه، از آخرین باری که ال جی پرچمدار خود را در این نمایشگاه معرفی کرد یک سال می گذرد و انتظار می رود که امکانات این محصول فراتر از اینها باشد.

G Flex 2

G Flex 2 نیز احتمالا همچون مدل قبلی اش منعطف است؛ شاید در آن زمان چنین مشخصه ای برای یک تلفن هوشمند تاحدودی بی فایده به نظر می آمد اما پیش بینی می شود که امسال گرایش کاربران به این قابلیت بیشتر شده و با اقبال بهتری از سوی آنها روبرو شود.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/CES-2015-LG-Teaser.mp4"]

Digiato Banner CES

نظرات ۲۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato