با نرم افزار جدید Lenovo، همواره با دست خط خود بنویسید [تماشا کنید]

با نرم افزار جدید Lenovo، همواره با دست خط خود بنویسید [تماشا کنید]

انکار نمی کنیم که وجود قلم بر روی تبلت ها گاهی می تواند مفید واقع شود، ولی مشکل اینجاست که توضیح دقیقی از کاربرد قلم ها وجود ندارد.

البته وقتی که کار بهتری از انجام دادن نداشته باشیم می توانیم دور مواردی خط بکشیم، با آن به نقاشی بپردازیم و یا چیزی بنویسیم. ولی جهت نوشتن، نیازمند باز کردن نرم افزاری جانبی خواهیم بود که آن نیز وقت گیر است. کمپانی Lenovo در CES 2015 نرم افزار جدیدی را معرفی نموده که با استفاده از آن قادر خواهید بود در هر کجا که نیاز به نوشتن به متن پیدا می کنید،‌ از قلم استفاده کرده و نیازی به تایپ کردن نداشته باشید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

نرم افزار مذکور WriteIt نام داشته و در لایه های دسترسی (accessibility) قرار گرفته و به شما اجازه استفاده از قلم خود را در هر مکانی که نیاز به نوشتن دارید را می دهد. به محض اینکه بخواهید در هر نقطه ای از ویندوز تایپ کنید، WriteIt فعال شده و با نوشتن چند حرف ابتدای هر کلمه، پیشنهاداتی هم به شما می دهد که با کلیک کردن روی هر کدام، نیازی به نوشتن ادامه کلمه نخواهید داشت.

در تست های اولیه ای که از چند ساعت پیش بر روی WriteIt انجام شده به نظر می رسد که این نرم افزار با دقت بالایی کار کرده و همانگونه که در ویدئوی انتهای مطلب نیز مشاهده خواهید نمود،‌ در بیشتر موارد وظیفه اش را به خوبی انجام می دهد. البته کارکرد این نرم افزار به شکل ۱۰۰ درصد نیز دقیق نبوده و نیاز به توسعه دارد که در نهایت مشکل حادی به شمار نمی رود.

نرم افزار مذکور تا انتهای بهار سال میلادی به بازار عرضه خواهد شد و به نظر می رسد به شکل پیش فرض نیز در تبلت های تجاری Lenovo نصب شود.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Lenovos-new-Windows-app-lets-you-enter-handwriting.mp4"]

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato