تلویزیون های 4K جدید ال جی با فناوری Quantum Dot و webOS جدید معرفی شدند

تلویزیون های 4K جدید ال جی با فناوری Quantum Dot و webOS جدید معرفی شدند

سال گذشته مهمترین موردی که ال جی را از رقیبانش متمایز می کرد پلتفرم استفاده شده در تلویزیون هایش بود که webOS نام داشت. ال جی جسد سیستم عامل قبلی موبایل هایش را برداشت، به آن جانی تازه بخشید و آن را در اتاق پذیرایی در مقابل چشمانمان قرار داد.

این پلتفرم از چیزی که سایر تولید کنندگان تلویزیون در نمایشگاه سال گذشته ارائه داند یک سرو گردن بالاتر بود.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

webOS که ظاهری تر و تازه در کنار سرعت بالا داشت، حال در کنار تکنولوژی ۴K قرار گرفته و کیفیت تصویری دلنشین و در عین حال وصف نشدنی را به کاربر می چشاند.

ال جی در سال ۲۰۱۴ چندتایی تلویزیون ۴K با پنل OLED را به بازار عرضه کرد، قبل از مراسم CES نیز این کمپانی در خصوص عرضه تلویزیون های بیشتری با این رزولوشن سخن گفته بود. در هر صورت، فهرست تلویزیون های ۴K ال جی حال شامل ۸ مورد می شود که UC9 و UB9800 قبلا معرفی شده بودند و شش مدل جدید UF9500, UF9400, UF8500, UF7700, UF6800 و UF6700 نام دارند.

این ها برای ما صرفا چند عدد بی معنی هستند ولی ذکر این نکته لازم است که این تلویزیون ها دارای فناوری Quantum Dot بوده که ال جی ادعا می کند دقت رنگ بسیار بالا در کنار ۳۰ درصد وسعت رنگ بیشتر را با آن ها تجربه می کنید. سامسونگ هم قصد استفاده از تکنولوژی مذکور را در تلویزیون های جدیدش دارد.

LGTV2.0

این سری تلویزیون ها دارای اسپیکرهایی هستند که جلوی دستگاه قرار می گیرند و مدل ویژه تر ال جی به نام UF9500 چیزی به نام پایه شنودگاه یا Auditorium Stand دارد که صدا را نیز منعکس می کند.

در خصوص پنل استفاده شده در این سری محصولات بسیار تعریف شده و ال جی گفته با این تلویزیون ها محتوای فول اچ دی را با کیفیتی نزدیک به ۴K تجربه خواهید کرد. ارتقا webOS را نیز فراموش نکنید.

در خصوص قیمت دقیق و زمان عرضه این محصولات اطلاعی در دست نبوده و ال جی در این خصوص اظهار نظری ننموده است.

خود را برای سخن وری کمپانی های مختلف در خصوص نیاز مبرمتان به فناوری ۴K آماده کنید.

Digiato-Banner-CES

نظرات ۱۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato