موتورولا برای معرفی سری Moto در چین، کنفرانس خبری برگزار می کند

موتورولا برای معرفی سری Moto در چین، کنفرانس خبری برگزار می کند

موتورولا برای معرفی سری Moto در چین، کنفرانس خبری برگزار می کند

احتمالا در روزهای گذشته در دیجیاتو در خصوص عرضه Moto X Pro در چین خوانده اید. لنوو صاحب برند موتورولا قصد دارد مدل های Moto X و Moto G را به همراه مدل Moto X Pro به بازار چین عرضه کند.

در جریان CES مدیر هیات مدیره موتورولا خبر حضور در بازار چین را اعلام کرد. حالا موتورولا در حساب رسمی خود در سایت وایبو (Weibo - شبکه اجتماعی چینی) اعلام کرده که روز ۲۶ ژانویه به همین مناسبت کنفرانسی در شهر پکن برگزار می کند. این خبر در نسخه چینی سایت موتورولا نیز اعلام شده است.

در ادامه با دیجیاتو باشید.

Screen Shot 2015-01-12 at 16.51.15

عرضه تلفن های موتورولا در چین اتفاق جالبی است. کاربران عادی در چین آشنایی چندانی با برند موتورولا در حوزه تلفن های هوشمند ندارند. اما این خبر نشان می دهد که لنوو قصد دارد اعتبار به دست آمده موتورولا در خارج از چین را به داخل این کشور نیز تزریق کند. بدین ترتیب با جذب خریداران چینی، لنوو می تواند پول هنگفتی از فروش محصولاتی با این برند به جیب بزند.

Screenshot-2015-01-12-at-11.24.43

همانطور که اشاره شد موتورولا قصد عرضه مدل های ۲۰۱۴ از تلفن های هوشمند Moto G و Moto X را درچین دارد. به علاوه مدلی با نام Moto X Pro که در واقع همان نکسوس ۶ است نیز از سوی لنوو در چین معرفی و عرضه خواهد شد.

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل