ثبت تصاویر به سبک کیوسک های عکاسی با اپلیکیشن 4Shot

ثبت تصاویر به سبک کیوسک های عکاسی با اپلیکیشن 4Shot

حتما کیوسک های عکاسی را دیده اید؛ همان اتاقک های کوچکی که می توانید در آنها بنشینید، ژست های مختلف و بعضا خنده دار بگیرید و در کمتر از چند دقیقه چند عکس پیاپی از خود بگیرید.

باجه های عکس فوری یا Photo Booth ها، همواره از محبوبیت بالایی میان شهروندان جوامع غربی برخوردار بوده و با گرفتن عکس های فوری، تا کنون کار میلیون ها نفر را راه انداخته اند. ۴Shot اولین اپلیکیشنی است که تجربه ای همانند عکس گرفتن در باجه های عکاسی را به موبایل های ویندوزفونی شما می آورد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

۴Shot بر خلاف نامش می تواند بین ۱ تا ۶ عکس را در فواصل زمانی ۱ تا ۲۰ ثانیه برایتان بگیرد. وقتی که عکس ها را گرفتید می توانید به تزئین آن با انواع فریم و فیلتر و نوشته بپردازید.

امکانات عکاسی ۴Shot نیز به نوبه خود جالبند. برای نمونه می توانید عکس های سلسله وارتان را در ردیف های عمودی یا افقی تنظیم نموده، سپس از طریق سی فیلتر حرفه ای مجزا، تغییرات مورد نظرتان را روی آنها اعمال نمایید.

4Shot_Settings

از جمله دیگر قابلیت های ۴Shot می توان به فرمان صوتی برای گرفتن عکس، تنظیمات مربوط به شفافیت و روشنایی، وضعیت HDR، اضافه کردن متن و انواع قاب به تصاویری که با دوربین جلو یا عقب می گیرید اشاره کرد.

البته لازم نیست که عکس ها را همان لحظه با دوربین بگیرید بلکه می توانید از تصاویر موجود در گالری موبایلتان هم برای ویرایش در اپلیکیشن استفاده کنید. ۴Shot به صورت رایگان برای سیستم عامل ویندوزفون ۸ به بالا عرضه شده، اما اگر خواهان باز کردن فیلترها و آیتم های جدید آن برای ویرایش تصاویر هستید باید نسخه حرفه ای اش را به قیمت ۱.۹۹ دلار خریداری نمایید.

۴Shot یکی از جالب ترین اپلیکیشن های ویرایش تصویر است که تاکنون برای ویندوزفون عرضه شده. پیشنهاد می کنیم آن را حتما در موبایل هایتان نصب کنید و از ساختن عکس های سلسله وار جالب و بامزه در آن لذت ببرید.

4Shot
  • ۴Shot
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Guillaume Demicheli
  • سیستم عامل: ویندوزفون
  • حجم: ۱۱ مگابایت
دانلود

نظرات ۲۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato