آیا اپلیکیشن دوربین لومیا در ویندوز فون 10 برای تمام موبایل های ویندوزی عرضه خواهد شد؟

اپلیکیشن Camera ی جدیدی که در مرحله بتا بوده و به نظر می رسد برای انجام تست های مختلف توسط کارمندان مایکروسافت طراحی شده، جمعه شب گذشته در Windows Phone Store دیده شده است. یکی از کاربران این فروشگاه به نام Jesse Leskinen پس از مشاهده این موضوع، اپلیکیشن را دانلود نموده و سپس با استخراج فایل AppX، آن را بر روی تلفن همراه خود، Samsung ATIV S تست نموده است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

اسکرین شاتی که Leskinen منتشر کرده، دقیقا مشابه نمونه ای است که در تلفن های لومیا به کار می روند. البته خصوصیات جدیدی که در آپدیت «دنیم» در این دسته از تلفن ها اضافه شده (مانند Rich Capture) در اپلیکیشن دانلود شده دیده نمی شوند.

Camera-Beta-for-Internal-Use-appeared-in-the-Windows-Phone-Store

این فرد گمان می برد پس از عرضه ویندوز فون ۱۰، تمامی تلفن های همراه ویندوزی قادر به اجرای اپلیکیشن مذکور خواهند بود. لازم به ذکر است که به دلیل سخت افزار سطح پایین ATIV S، این تلفن قادر به لود کردن هیچکدام از قابلیت های آن نیز نیست.

این خبر برای آن دسته از کاربرانی که از موبایل های ویندوزی غیر لومیا استفاده می کنند بسیار خوشایند خواهد بود، زیرا با بهره گیری از اپلیکیشن دوربین لومیا، قادر به استفاده از تمامی مزایای آن خواهند شد.

تا معرفی رسمی ویندوز ۱۰ و توضیح مایکروسافت برای نقشه هایش در خصوص ویندوز فون جدید زمان زیادی باقی نمانده است. روز چهارشنبه، با دیجیاتو همراه بوده تا در کنار هم از آخرین اخبار مربوط به این سیستم عامل آگاه شویم.

ویجیاتو

نظرات ۲۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟