خلاصه کنفرانس مایکروسافت در ۸ دقیقه [تماشا کنید]

خلاصه کنفرانس مایکروسافت در ۸ دقیقه [تماشا کنید]

خلاصه کنفرانس مایکروسافت در ۸ دقیقه [تماشا کنید]

مایکروسافت در مراسم دیشب سنگ تمام گذاشت و با معرفی سرویس هایی متعدد، نشان داد که چرا به عنوان یک از بزرگترین غول های دنیای تکنولوژی شناخته می شود.

ساتیا نادلا با دید منحصر به فردش نسبت به آینده، در حال پایه ریزی مایکروسافتی متفاوت تر از همیشه است. ردموندی ها به نظر می رسد بار دیگر مسیر خود را پیدا کرده اند و با قدم گذاشتن در آن، قصد دارند سهمی کلان از آینده داشته باشند.

مایکروسافت که تا پیش از این از بازی تلفن های هوشمند عقب مانده بود و با کم شدن سهم بازار PC، ویندوز را نیز در خطر می دید، اکنون با شرایطی متفاوت پای به میدان رقابت گذاشته است.

نادلا با درک صحیح خود از شرایط موجود، ترتیبی را اتخاذ کرده تا سرویس های مایکروسافت به لطف یکپارچگی بی نظیر خود، کاربران را بار دیگر به سمت خود جذب نمایند.

دیشب شاهد معرفی ویندوز ۱۰ برای ابزار های مختلف بودیم. سیستم عامل مایکروسافت اکنون بر روی PC، تبلت، موبایل و اکس‌باکس اجرا می شود و قادر است تا اکوسیستمی بی نظیر را تشکیل دهد.

در ادامه می توانید ویدیو خلاصه مراسم مایکروسافت را در ۸ دقیقه مشاهده نمایید. مراسمی که بی شک در آینده به عنوان نقطه عطفی در تاریخ مایکروسافت از آن یاد خواهد شد.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Microsoft's Windows 10 event in 8 minutes.mp4"]

نظرات ۲۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل