ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

اپل حالا بزرگترین فروشنده تلفن هوشمند است؟

پس از گزارش های مالی سه ماهه چهارم اپل که خبر از بیشترین میزان سود برای اپل در قیاس با هر شرکت دیگری می دادند، اکنون می توان اپل را بزرگترین فروشنده تلفن های هوشمند ...

امیر صادقپور
نوشته شده توسط امیر صادقپور | ۹ بهمن ۱۳۹۳ | ۲۰:۰۰

پس از گزارش های مالی سه ماهه چهارم اپل که خبر از بیشترین میزان سود برای اپل در قیاس با هر شرکت دیگری می دادند، اکنون می توان اپل را بزرگترین فروشنده تلفن های هوشمند دنیا دانست.

واضح است که اپل فصل پر سودی را گذرانده. طبق گزارش رسمی منتشر شده از سوی اپل، این شرکت ۷۴٫۵ میلیون دستگاه تلفن هوشمند فروخته که برای خود اپل رکوردی جدید محسوب می شود. این در حالی است که سامسونگ توانسته از تمامی مدل های تلفن های معمولی و هوشمند خود ۹۵ میلیون دستگاه بفروشد که طبق آمار ارائه شده توسط سامسونگ بین ۷۱ تا ۷۵ میلیون دستگاه از آنها را تلفن های هوشمند تشکیل می داده اند.

با این حساب آیا می توان اپل را از لحاظ فروش تلفن هوشمند در جایگاه اول دنیا قرار داد؟ احتمالا بله.

در ادامه با دیجیاتو باشید.

سامسونگ قطعا علاقه ای به تسلیم شدن در برابر این آمار و ارقام ندارد. در میان تحلیلگران نیز برخی اپل را برنده می دانند و برخی دیگر سامسونگ را در جای خود ثابت می بینند.

iphone_on_top.0.0

مرکز تحقیقاتی Counterpoint میگوید اپل قطعا از سامسونگ پیش افتاده است. این مرکز میزان فروش تلفن های هوشمند سامسونگ را ۷۳٫۸ میلیون دستگاه اعلام کرده است. همچنین Ben Bajarin که از تحلیلگران این مرکز است، اپل را برنده بازی می داند. اما Strategy Analytics معتقد است که هر دو فروشنده توانسته اند ۷۴٫۵ میلیون دستگاه تلفن هوشمند را طی فصل چهارم امسال به بازار عرضه کنند.

به هر حال اپل را می توان برنده دانست. نه فقط به این خاطر که این شرکت توانسته رکورد فروش آیفون را بزند بلکه به این خاطر که با وجود افزایش ۵۰ دلاری قیمت ابزارهایش توانسته به این میزان فروش برسد. این به تنهایی نمی تواند اپل را در جایگاه اول قرار دهد؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (34 مورد)
  • TROOL
    TROOL | ۴ اسفند ۱۳۹۳

    عالی بود مثه همیشه مرسی

نمایش سایر نظرات و دیدگاه‌ها
مطالب پیشنهادی