پرتاب با نهایت تمرکز در بازی فکری aa

پرتاب با نهایت تمرکز در بازی فکری aa

بازی های فکری روند صاف و ساده ای دارند؛ پیر و جوان و کوچک و بزرگ با آنها ارتباط برقرار می کنند و برای همگان لذتبخش هستند. aa هم مثل بقیه بازی های فکری، گیم پلی ساده و جذابی دارد که باعث شده تجربه آن در موبایل به شدت سرگرم کننده و عالی باشد.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.  

روند بازی در عین سادگی، بسیار مشکل است و تمرکز بالای شما را می طلبد. در هر مرحله تعدادی توپ در اختیار شما قرار گرفته تا به سمت دایره چرخان مرکز تصویر پرتاب کنید. البته این پرتاب ابدا کار آسانی نیست، چرا که باید زمان پرتاب را طوری تنظیم کنید که توپ ها با موانع روی دایره برخوردی نداشته باشند.

aa 2

هر چه به مراحل بالاتر می روید، سرعت دایره هم به طرز سرسام آوری زیاد می شود. ضمنا در این بازی برای این که آب خوش از گلویتان پایین نرود، تعداد توپ های پرتابی هم مرحله به مرحله زیادتر می شود.

سرعت چرخش دایره در بازی به جایی می رسد که تمرکز روی زمان پرتاب هم به کارتان نمی آید؛ فقط و فقط باید به شانس امیدوار باشید. با این حال طراحی مراحل بازی غیر منطقی نیست و همیشه در آن، راهی برای گذشتن از مراحل سخت وجود دارد.

اگر از مراحل اولیه بازی لذت ببرید، مطمئن باشید که تا ثبت بهترین رکورد نمی توانید آن را رها کنید. aa به صورت رسمی برای سیستم های عامل iOS و اندروید عرضه شده و نسخه غیر رسمی آن هم برای کاربران ویندوزفون در دسترس است.

aa
  • aa
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: General Adaptive Apps Pty Ltd
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱۱.۶ / ۵.۲ / ۳ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
کافه‌بازار

نظرات ۲۹۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato