پیش نمایش بعدی ویندوز 10 حاوی مرورگر اسپارتان خواهد بود

مایکروسافت قصد دارد تا به زودی برای تسترهای ویندوز ۱۰، امکان تجربه پروژه اسپارتان، جایگزین اینترنت اکسپلورر را فراهم کند. مرورگر جدید ویندوز در ماه ژانویه رونمایی شد و از آن زمان تاکنون، افراد زیادی مشتاقانه در انتظار تجربه کار با آن هستند.

کوین گالو، سرپرست فنی اپ های فراگیر ویندوز، امروز و طی نمایشگاه MWC اعلام کرد که مایکروسافت یک نسخه آزمایشی از این مرورگر را در پیش نمایش بعدی ویندوز ۱۰ عرضه خواهد کرد. هنوز تاریخ دقیق عرضه این پیش نمایش مشخص نشده، اما منابع نزدیک به مایکروسافت اعلام کرده اند که اسپارتان تا انتهای ماه جاری و شاید زودتر در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

مایکروسافت امروز طی یک نشست خبری، به معرفی مختصری از پروژه اسپارتان در ویندوز ۱۰ پرداخت. نسخه موبایل و دسکتاپ اسپارتان همتای یکدیگرند، از این رو غیر منطقی نیست که انتظار داشته باشیم هر دو نسخه موبایل و دسکتاپ پیش نمایش بعدی ویندوز ۱۰ حاوی اسپارتان باشند.

5

گالو پیش از این، عملکرد چند اپلیکیشن فراگیر را روی نسخه پیش نمایش ویندوز ۱۰ به نمایش گذاشته بود. اسپارتانی که روی رایانه گالو در حال اجرا بود، بیلد ۱۰۰۲۶ را به نمایش می گذاشت. بنابراین تسترهای ویندوز ۱۰ نیز یک بیلد شماره دار از اسپارتان را در انتهای ماه جاری تجربه خواهند کرد.

همچنین مایکروسافت طی هفته های آینده قصد دارد تا از اپلیکیشن های جدید آفیس خود برای موبایل های ویندوزی رونمایی کند. جولیا وایت، مدیر پروژه مایکروسافت آفیس طی مصاحبه ای با وبسایت The Verge تأیید کرد که این اپلیکیشن ها در ماه جاری در دسترس تسترهای ویندوز ۱۰ قرار خواهد گرفت.

اخبار مربوط به نمایشگاه MWC 2015 را در اینجا دنبال کنید

taxiyab

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟