استارتاپ ویکند دانشگاه شریف از فردا شروع به کار می کند

استارتاپ ویکند دانشگاه شریف از فردا شروع به کار می کند

تا به حال در دیجیاتو برایتان درباره استارتاپ و مفاهیم مربوط به آن بسیار نوشته ایم. استارتاپ ها کسب و کارهایی نوپا هستند که هرچند در ابتدا شاید بسیار کوچک باشند، اما با تکیه به ایده متفاوت و یا تلاش مؤسسانشان، می توانند آینده ای درخشان را برای خود رقم زنند.

یکی از رویدادهایی که در این حوزه برگزار می گردد، استارتاپ ویکند است. در استارتاپ ویکند تمام علاقه مندان راه اندازی کسب و کار، گرد هم می آیند و در طول سه روز تلاش می کنند در کنار یکدیگر، ایده ای خام را به یک تجارت واقعی تبدیل کنند.

در طول این سه روز مربیان باتجربه ای در کنار شرکت کنندگان قرار می گیرند و سعی می کنند حاضرین را در راه پیاده سازی ایده ها یاری نمایند. این مربیان خود هر یک تجارب با ارزشی دارند و فراز و نشیب های فعالیت در محیط یک کسب و کار را پشت سر گذاشته اند.

اما فارغ از تمام این مسائل، شاید مهمترین اتفاقی که در طول یک استارتاپ ویکند رخ می دهد را بتوان «شبکه سازی» دانست. آشنایی با نیرو های متخصص و افرادی که هر یک در زمینه ای به خصوص دارای مهارت هستند، به شرکت کنندگان اجازه می دهد تا در آینده به واسطه دایره ارتباطات گسترده خود، دست به انجام کارهایی بزرگ زنند.

در همین راستا، دانشگاه شریف فردا یکی از استارتاپ ویکند های تهران را میزبانی می کند. روز اول همایش با سخنرانی های جذابی شروع می شود و پس از آن با ارائه ایده ها و انتخاب تیم ها ادامه پیدا می کند. در روز های بعد نیز، شرکت کنندگان به کمک مربیان، این فرصت را در اختیار دارند تا به ایده خود جامع عمل بپوشانند.

جهت ثبت نام در استارتاپ ویکند دانشگاه شریف و همچنین مشاهده اطلاعات مربوط به سخنرانان و مربیان این رویداد، می توانید به سایت این مجموعه مراجعه نمایید.

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato