همه چیز درباره آیفون 13
محک هوشمندی با استفاده از آزمون های One Touch Drawing

محک هوشمندی با استفاده از آزمون های One Touch Drawing

دوران دبستان که بودیم، بعضی معلم ها برای سنجش هوش دانش آموزان از اشکال هندسی بهره می جستند. نمونه ای را رسم می کردند و با ایجاد رقابت، از دانش آموزان می خواستند که بدون برداشتن دست از روی تخته، این شکل را بکشند. گاهی اوقات درخواست فراتر از این ها هم می رفت و نباید از روی یک خط، بیش از یک بار می گذشتیم.

این شد که پایه برخی بازی های پازل امروزی ریخته شد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

123

در One Touch Drawing، شما به هیچ وجه مجاز نیستید که دستتان را از روی تصویر بردارید. ملزم شده اید که از نقطه ای شروع کرده و از سویی دیگر دوباره به همان نقطه برسید تا شکل شما به طور کامل رسم شود. مراحل ابتدایی به قدری ساده اند که هر شخصی می تواند از پس آن ها بر بیاید اما در مراحل بالاتر متوجه خواهید شد که درگیر چالشی دشوار شده اید.

گرافیک بازی بسیار ساده است و عمدتا در حد رنگ های ساده چند ماژیک خلاصه شده. منو نیز از همین قانون تبعیت می کند و ساختار ساده ای دارد و در سریع ترین زمان ممکن شما را به مراحل می رساند.

البته نگران نباشید، اگر در مراحلی گیر کردید و قدرت پیشروی نداشتید، می توانید از راهنمای بازی کمک بگیرید و از مانع گذر کنید. البته باید توجه داشته باشید که محدودیتی در کمک گرفتن از بازی دارید و از نقطه ای به بعد باید به فکر جستجو در اینترنت باشید.

One touch Drawing
  • One touch Drawing
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Ecapyc Inc
  • سیستم عامل: اندروید و iOS
  • حجم: ۲۷.۱ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی
اپ‌استور

نظرات ۱۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato