لینکدین اپلیکیشنی جهت جستجوی مستقیم کار برای اندروید عرضه کرد

لینکدین اپلیکیشنی جهت جستجوی مستقیم کار برای اندروید عرضه کرد

اگر به خاطر داشته باشید، لینکدین سال گذشته اپلیکیشنی برای جستجوی کار با عنوان LinkedIn Job Search را برای iOS عرضه نمود. پس از گذشت یک سال، حالا نوبت به نسخه اندرویدی این اپلیکیشن رسیده است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

بنابر گفته لینکدین، اپلیکیشن جدید تمام قابلیت های نسخه iOS را در خود دارد، با این وجود اختصاصا برای اندروید طراحی شده است. رابط کاربری مشابه نسخه iOS بوده، با این حال با داشتن منوی کشویی از آن متمایز شده و حال و هوای اپلیکیشن های اندرویدی را به خود گرفته است.

LinkedIn2

همانند نسخه iOS، این اپلیکیشن نیز شما را در جستجوی مشاغل برای اوقات بیکاری یاری می کند. با استفاده از این برنامه قادر خواهید بود شغل مورد نظر خود را بر اساس عنوان، موقعیت جغرافیایی، شرکت، کارخانه و درجه ممتازی شغل جستجو نمایید.. بسته به تاریخچه جستجوهایتان، اپلیکیشن به شما پیشنهاداتی ارائه می کند و هنگامی که زمان انقضای پیشنهاد شغلی فرا برسد، از طریق زنگ هشدار شما را مطلع خواهد ساخت.

لینکدین به تازگی آماری تصویری از مقایسه کاربران iOS و اندروید این اپلیکیشن منتشر نموده است. بر طبق این داده ها، ایالت های کالیفرنیا و نیویورک بیشترین کاربران iOS را به خود اختصاص داده اند، در حالی که بیشترین کاربران نسخه اندروید در ایالت های ویسکونزین، جورجیا و فلوریدا ساکن هستند. ضمنا کاربران نسخه اندروید، بیشترین دعوت نامه به لینکدین را برای دوستانشان ارسال کرده اند در حالی که کابران iOS، آمار جستجوی بالاتری در میان کارها را به خود اختصاص داده اند.

jobseekerandroidvsiphone-730x548

در همین زمینه، کاربران اندروید بیشتر به دنبال کارهایی در زمینه آی تی و برنامه نویسی بوده اند، در حالی که کاربران اپل تمایل بیشتری به طراحی گرافیکی و مشاغل مرتبط با حوزه سلامت داشته اند. LinkedIn Job Search هم اکنون از طریق گوگل پلی آماده دریافت است.

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato