همکاری Tag Heuer و اینتل برای به چالش کشیدن اپل واچ

همکاری Tag Heuer و اینتل برای به چالش کشیدن اپل واچ

چندی پیش بود که ساعت سازان سوئیسی با ارائه محصولاتی جدید، نشان دادند که می توانند قابلیت های نوینی را با ساعت های خود همراه سازند. در واقع سوئیسی ها با اتصال ساعت های کلاسیکشان به اپلیکیشن های موبایل، پیام واضحی را برای تولید کنندگان ساعت های هوشمند ارسال کردند: همچنان بهترین ساعت دنیا در سوئیس تولید می شود.

اما واقعیت این است که اعتماد به نفس سوئیسی ها می تواند در آینده برای آنان درد سر ساز شود. هرچند که ساعت های هوشمند کنونی، هنوز نتوانسته اند جای خود را در بازار پیدا کنند، اما در آینده ممکن است پیشرفت تکنولوژی، بازی را عوض کند.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

در این میان به نظر می رسد که کمپانی Tag Heuer، که به ساخت محصولات لوکس شهرت دارد، از آینده نگری بیشتری نسبت به رقبای کلاسیک خود برخوردار است. این شرکت به تازگی اعلام کرده که قصد دارد اولین ساعت لوکس مجهز به سیستم عامل Android Wear را روانه بازار سازد.

آقای ژان کلاؤد بیور، مدیر بخش ساعت های LVMH (شرکت مادر Tag Huer)، در صحبت هایی اعلام کرده است که شرکت متبوعش برای ساخت این محصول با اینتل همکاری خواهد کرد تا سخت افزار مورد نیاز در داخل ساعت، تامین گردد.

بیور همچنین در مورد انتخاب Google گفته است: «ما می توانستیم ساعتی را بسازیم که با iOS همخوانی داشته باشد، اما به جای همکاری با Apple تصمیم گرفتیم شریکی را انتخاب کنیم که خودش نسبت به ساخت ساعت اقدام نمی کند.»

آنطور که به نظر می رسد، اپل واچ با آن مدل های متعددش، زنگ خطر را برای Tag Huer به صدا در آورده است. البته نباید فراموش کرد که Tag Huer انگیزه های دیگری نیز برای به چالش در آوردن اپل دارد. اپل در تابستان سال گذشته و در حالی که درگیر آماده کردن مقدمات عرضه ساعت هوشمندش به بازار بود، مدیر فروش Tag Huer را قانع کرد تا شرکتش را ترک کند و به اپل بپیوندد.

ساعت هوشمند و لوکس Tag Huer قرار است در پایان سال جاری میلادی به بازار عرضه شود. جالب اینکه به گفته مدیران این شرکت، قیمت و مشخصات دقیق محصول هم اکنون مشخص شده است، اما تا زمان معرفی، صحبتی درباره آن ها به میان نخواهد آمد.

در نهایت با شناختی که از Tag Huer وجود دارد، انتظار می رود که قیمت ساعت بسیار سرسام آور باشد.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato