جیمیل برای اندروید همه اکانت های شما را در یک اینباکس نمایش می دهد

جیمیل برای اندروید همه اکانت های شما را در یک اینباکس نمایش می دهد

جیمیل برای اندروید همه اکانت های شما را در یک اینباکس نمایش می دهد

کار کردن با اکانت های مختلف ایمیلی در جیمیل معمولا برای کاربران این سرویس آزاردهنده است و این مساله به خصوص در ابزارهای موبایل بیشتر به چشم می خورد اما امروز گوگل گزینه ای به نام «All Inboxes» را به اپلیکیشن اندروید جیمیل اضافه کرد تا این مشکل را برای همیشه برطرف نماید.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

این گزینه دقیقا همان کاری را انجام می دهد که از روی نامش می توان فهمید: هر کدام از صندوق های دریافت یا اینباکس های شما حتی اگر به اوت لوک یا یاهو تعلق داشته باشند به صورت یکجا و در قالب لیستی یکپارچه نمایش می دهد.

به این ترتیب قادر خواهید بود که هر کدام از ایمیل های دریافتی خود را بدون در نظر گرفتن کمپانی ارائه دهنده آن یا تغییر دادن تب ها یا لاگ اوت کردن در لیستی واحد مطالعه نموده و به آنها پاسخ دهید.

گوگل همچنین اعلام کرده که ایمیل های مرتبط به هم یا اصلاحا رشته وار مربوط به اکانت های خارجی (یاهو، اوت لوک یا هر چیز دیگری که از طریق IMAP یا POP3 لود می شود) نیز از این پس با همان قالب و مانند ایمیل های داخلی جیمیل نمایش داده خواهند شد.

براساس گزارشات، این اکانت های یکپارچه شده دارای نوعی قابلیت بهینه سازی شده پیش بینی خودکار لغات (autocomplete function)، پیش نمایش بزرگ تر فایل های ضمیمه و امکان ذخیره سازی روی Google Drive با فشردن تنها یک دکمه را هم دارند.

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل