همه چیز درباره آیفون 13
با پورت USB 3.1 ایسوس از مرزهای سرعت عبور کنید

با پورت USB 3.1 ایسوس از مرزهای سرعت عبور کنید

ایسوس یک شرکت تایوانی چند ملیتی است که در زمینه ساخت تجهیزات کامپیوتری و قطعات الکترونیکی فعالیت داشته و طیف گسترده ای از محصولات را در سبد کالاهای خود دارد که از آن جمله می توان به انواع دسکتاپ، لپ تاپ، نوت بوک، پنل های LEd و LCD، تلفن های همراه، تجهیزات شبکه و بسیاری موارد دیگر اشاره نمود.

حال در خبری تازه، کارشناسان این شرکت موفق به ارائه کابل های USB 3.1 شده اند که در ادامه توجه شما را به بیانیه خبری این شرکت در این رابطه جلب می کنیم.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

شرکت ایسوس، سریعترین و نخستین پورت USB .1 دنیا را معرفی کرد. این محصولات به همراه گروه گسترده ای از مادربردهای ایسوس به صورت پورت های پیش فرض و همچنین به شکل کارت توسعه ASUS USB 3.1 ارائه میشوند. این نوآوری در ادامه به شکل یک کارت PCIe جدید و یا دو سوکت نوع A و یا نوع C که سازگاری مناسبی هم با کامپیوترهای فعلیدارند، عرضه خواهند شد.

مادربردهای ایسوس به همراه پورت USB 3.1 و کارت USB 3.1 ارائه می شوند و اطلاعات را با سرعت ۱۰ گیگابیت بر ثانیه انتقال می دهند که دو برابر سریعتر از پورت های USB 3.0 فعلی است.

X99-AU31-IO

 

تمامی پورتهای USB 3.1 نوع A کاملا با استانداردهای قبلی USB سازگار هستن و از اواسط ماه فوریه سال جاری میلادی عرضه شده اند.

این راه حل جدید از فناوری USB 3.1 Boost ایسوس بهره می برد تا انتقال اطلاعات را سریعتر از گذشته امکان پذیر سازد. سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات از طریق این پورت به ترتیب ۸۵۴.۶ و ۸۶۳.۹ مگابیت بر ثانیه است که صحت این موضوع توسط مهندسین ایسوس مورد بررسی و آزمایش قرار گرفته.

به گفته جو سی، مدیر کل واحد مادربرد و سیستم های تجاری دسکتاپ ایسوس، این شرکت به عنوان برند برتر تولید کننده مادربرد، با ارائه آخرین فناوری به کاربران خود، در این راه پیشرو و یکه تاز است. به گفته وی، ایسوس مشارکت نزدیکی با سازمان ASMedia Technology دارد تا عملکرد USB 3.1 را در مادربردهای ایسوس و کارتهای USB 3.1 به حداکثر برساند و مطمئن شود که کاربران به کمک این استاندارد جدید از تجربه کاملا جدیدی در انتقال پر سرعت اطلاعات خود بهره مند خواهند شد.

مادربوردهاس ایسوس به همراه سوکت های USB 3.1 10Gbit/s و دو برابر عملکرد سریعتر

دوازده عدد از مادربردهای ایسوس به دو پورت USB 3.1  نوع A با سرعت ۱۰ گیگابیت بر ثانیه مجهز هستند. در اسامی محصولاتی که این پورت را در اختیار دارند پسوند /USB 3.1 به کار رفته است. این مادربوردها شامل مدلهای X99 Pro/USB 3.1، X99-A/USB 3.1 (Transfer Express) ، X99-A/USB 3.1، X99-E/USB 3.1،  Z97-Deluxe/USB 3.1 ، Z97-Pro (Wi-Fi ac)/USB 3.1 ، Z97-E/USB 3.1 ، Z97-K/USB 3.1 ، Sabertooth Z97 Mark 1/USB 3.1 ، B85M-G Plus/USB 3.1 و B85-Plus/USB 3.1 هستند.

کارت توسعه ASUS USB 3.1 ایسوس

ASUS USB 3.1 نخستین کارت توسعه USB 3.1 در دنیا بوده و از سازگاری با تمامی درگاه های PCIe x4, x8 و یا x16 برخوردار است. این کارت توسعه، سرعت انتقال اطلاعات در کامپیوترهای رومیزی امروزی را به ۱۰ گیگابیت بر ثانیه افزایش می دهد و در دو نوع A و C ارائه شده که در حال حاضر از قابلیت سازگاری با تمامی مادربوردهای X99 و Z97 ایسوس برخوردار است و در آینده نزدیک سایر مادربردهای ایسوس نیز با به روزرسانی بایوس و درایور سیستم قادر به استفاده از امکانات آن خواهند بود.

گفتنی است که کارت توسعه نوع A به همراه دو مادربرد جدید Rampage V Extreme/U3.1 و X99-Deluxe/U3.1 با پسوند U3.1 به صورت پیش فرض در کارخانه تنظیم شده اند و در اختیار کاربران قرار میگیرند.

فناوری ASUS USB 3.1 Boost

تمامی راه حل های USB 3.1 ایسوس به همراه یوتیلیتی اختصاصی USB 3.1 Boost ارائه می شوند. این فناوری انحصاری ایسوس به صورت خودکار عملکرد USB 3.1 را به میزان قابل توجهی افزایش داده و سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات را به ترتیب به ۸۵۴.۶ و ۸۶۳.۹  مگابایت برثانیه رسانده می رساند.

ASUS USB 3.1 Type-A Card_2 ASUS USB 3.1 Type-A Card_3

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato