معرفی اپ drupe؛ آسان ترین راه برای دسترسی به مخاطبین

معرفی اپ drupe؛ آسان ترین راه برای دسترسی به مخاطبین

همه ما در مخاطبین تلفن خود افرادی را داریم که در طول روز، بیشتر از دیگران با آنها در ارتباطیم؛ چه می خواهد ارتباط تلفنی باشد و چه مکالمات متنی در پیام رسان های مختلف.

برای دسترسی به حساب های کاربری این افراد در جاهای مختلف، طبیعی است که باید هر اپلیکیشن را به صورت جداگانه باز کنیم. آنگاه به جستجوی هر کدام از این مخاطبین در هر اپ بپردازیم. drupe میانبری است که چنین مشکلی را از پیش رویتان بر می دارد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

پس از نصب و دادن دسترسی کامل به drupe، آیکن آن به شکل یک ردیف از نقطه ها در گوشه سمت چپ تصویر جاخوش می کند. با کشیدن این آیکن به مرکز تصویر، منوی اصلی دروپ نمایان می شود؛ منویی که در سمت چپش آیکن مخاطبین و در سمت راست، اپلیکیشن های مختلف قرار خواهد گرفت.

drupe2

فرض کنید که بخواهید به یکی از دوستانتان در واتس اپ پیغامی بدهید. با داشتن دروپ، کافیست آیکن دایره ای مخاطب را به سمت راست تصویر کشیده و روی آیکن واتس اپ رهایش کنید.

در این صورت مستقیما و به سادگی به صفحه چت با او در اپلیکیشن راهنمایی می شوید و این رویه در مورد تمامی اپ های ارتباطی صدق می کند. مثلا برای برقراری تماس، کافیست آیکن هر فرد را روی نماد تلفن در ستون راست تصویر بکشید و با این کار، حسابی در زمان صرفه جویی نمایید.

مشاهده آخرین مکالمات با هر مخاطب، اضافه سازی اپلیکیشن های ارتباطی به ستون سمت چپ، حالات مختلف برای میان بر در قفل صفحه نمایش و تغییر تم و محل قرارگیری میان بر (سمت راست یا چپ صفحه) از سایر امکانات این ابزار کاربردی محسوب می شوند.

توصیه می کنیم اگر یک گجت اندرویدی دارید، حتما این اپلیکیشن رایگان و کاربردی را روی آن امتحان کنید.

drupe
  • drupe
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Drupe Mobile LTD
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱۰ مگابایت
دانلود

گوگل‌پلی

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato