سامسونگ در تولید گلکسی اس 6 اج با مشکلی جدی مواجه است

سامسونگ در تولید گلکسی اس 6 اج با مشکلی جدی مواجه است

J.K. Shin، مدیر بخش موبایل سامسونگ الکترونیکس امروز اعلام نموده ممکن است به خاطر دشواری های موجود در ساخت نمایشگرهای خمیده مورد نیاز تلفن هوشمند گلکسی اس ۶ اج تولید و عرضه ی این محصول با محدودیت هایی مواجه گردد.

آقای Shin که در سئول، پایتخت کشور کره جنوبی، و در نشستی خبری حضور یافته بود به رسانه ها گفت، علیرغم تقاضای بسیار بالا برای پرچمدار جدید کمپانی اش فرآیند تامین و تولید صفحه نمایش آن بسیار پیچیده و سخت به حساب می آید و این موضوع ظاهراً برای آنها دردسر ساز شده است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

مدیر بخش موبایل سامسونگ الکترونیکس در ادامه ی صحبت های خود اظهار داشت: "ما به شدت در تلاش هستیم تا مشکلات موجود بر سر تامین قطعات مورد نیاز تولید را رفع نمائیم ولی این مسائل تا مدتی وجود خواهند داشت."

بسیاری از تحلیل گران بر این باور هستند که ضعف در تامین مواد اولیه و همچنین سخت افزارهای لازم، می تواند بر روی موفقیت کهکشانی تازه رونمایی شده سامسونگ به جد اثر گذار باشد. اس ۶ اج به خاطر طراحی منحصر به فردش تا کنون از جانب بسیاری از منابع معتبر نقدهایی مثبت را دریافت کرده و همین امر نیز سبب گشته انبوهی از کاربران خواهان تهیه آن گردند.

Shin حاضر نشده است پیش بینی از میزان فروش گلکسی اس ۶، که عرضه ی جهانیش روز جمعه آغاز می گردد، را اعلام نماید ولی ذکر کرده که انتظار دارد فروش آن از پرچمداران پیشین کمپانی متبوعش به مراتب فراتر رود.

پرچمدار قبلی سامسونگ یعنی گلکسی اس ۵، طی سال گذشته با استقبال خوبی مواجه نشد و همچنین عرضه ی آیفون ۶ و ۶ پلاس از جانب اپل و قدرت گرفتن برخی از فعالان چینی صنعت تلفن های هوشمند همگی دست به دست هم دادند تا یکی از کسب و کارهای موفق غول تکنولوژی کره ای قدری دچار افول گردد. با این وجود آنها امید دارند دو کهکشانی تازه شان بدل به برگ هایی برنده شده و اوضاع را کامل تغییر دهند.

باید منتظر ماند و دید مشکلات موجود بر سر راه عرضه ی اس ۶ اج می توانند باعث شوند برنامه های سامسونگ با اختلال مواجه گردند یا تدبیر هوشمندانه عرضه ی یک نسخه ی معمولی با عنوان اس ۶ خلاهای مورد اشاره را برطرف خواهد نمود.

نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato